Bulvár

Britney lepí vztah u manželského poradce


Zpěvačka Britney Spearsová, která povstala z popela jako bájný Fénix, se snaží znovu rozdmýchat ztracené vášně vztahu s exmanželem Kevinem Federlinem. Na pomoc si pozvala manželského poradce.

Divoké tříleté manželství Britney a Kevina, během kterého zplodili dva syny, skončilo v červenci minulého roku hořkým rozvodem korunovaným bitvou o svěření synů do péče. Poté, co se dala Britney po všech životních prohrách opět do pořádku, se k sobě bývalí manželé chtějí vrátit. Jak americkému magazínu National Enquirer prozradil zdroj z jejich okolí, chodí společně do manželské poradny a doufají, že jim vztah znovu vykvete.

Britney nepřestala Kevina nikdy milovat a on ji vlastně také ne. Rozvod způsobily její excesy, kterých se však dávno zbavila," uvedl zdroj.

Britney s Kevinem doufají, že po půlroční terapii by mohli začít nanovo s čistým štítem. Oba mají velký zájem na tom, aby byli kvůli sobě i dětem zase spolu, takže se důsledně drží rad psychologa. Musí třeba spolu chodit na romantické schůzky," prozradil zdroj. Jak dodal, zpěvačka v současné době prodává svůj dům v Malibu hlavně kvůli tomu, aby si našli s Kevinem společné bydlení.
 
Povinné romantické schůzky zní docela zajímavě, že?
   
26.09.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] shb [*]

  tojo, to Shitney určitě věřím

  superkarma: 0 26.09.2008, 12:43:53
 2. [2] jitka2 [*]

  Me je jedno co Britney dela - hlavne at neni vzorem pro nactilete holky..

  superkarma: 0 26.09.2008, 11:53:32
 3. [1] Mischelinka.OK [*]

  Já Britney fandím, má toho sice spoustu špatného za sebou ale jak to vypadá zvládla to překonat ale to, že by se chtěla vrátit ke Kevinovi se mi moc nezdá... protože na stránkách o Britney, kde jsou informace od paparazi snad o každém jejím kroku není ani zmínka, že by chodila do poradny nebo s stýkala s Kevinem...

  superkarma: 0 26.09.2008, 11:00:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme