Další úspěšnou „měničkou“ je čtenářka Hubajda. I když na svého druhého muže pěje jen chválu, přeci ho v něčem změnila. Stačilo dostatečně dlouho brblat...

Když to nejde štoucháním, použijt brblání. To se osvědčilo čtenářce Hubajdě...


Dobré ráno všem,

myslím že na dnešní téma má spousta žen co říct ať v dobrém či zlém. Každý muž se změní jak se ožení a stejně tak i žena, v dobrém nebo zlém. Já jsem šťastně rozvedená 15 let a můj druhý muž je pravý opak mého ex, ex byl jak se říká levej nedokázal ani hřebík zatlouct druhý muž je domácí kutil vše doma dělá sám náš domeček jsme opravily z rujny kde nebyla ani tepla voda či wc v celém domě byli jedny kamna na tuhá paliva, já a muž jsme postupem času si domeček opravily na krásné bydlení každý když jde k nám  říká že máme perníkovou chaloupku uprostřed města, nevím zda se dá říct že je to maličkost ale muž nebyl zvyklý balit vánoční dárky ani chodit ve svátečním ale postupem času jsem ho naučila aby když dává dárek že musí být zabalen a aspoň jednou v roce aby se oblékl svátečně, myslím si že to není zas taková hrozná věc a že aj kdyby nezabaloval dárky že ho budu mít stále stejně ráda.

Jsem ráda že mám hodného muže který nebrblá když jedem nakupovat rád tam se mnou jde oblečení si také koupí sám když je potřeba mě poradí, když se potřebuji rozhodnout kterou věc si mám koupit, snáší mé předělávky v domě (myslím že když něco udělá a já pak řeknu že to není ono a chci to jinak), když jsem po zákroku tak se snaží dělat věci za mě jednou dokonce umýval těsně před Vánocemi okna, vlastně dělal celý vánoční úklid za mě protože já jsem nemohla a je toho více, ale nebudu to tady rozepisovat jsem ráda, že jsem našla tak hodného muže, jo teď jsem si vzpomněla že po mém dlouhém brblání, že v obýváku drobí když jí tak přestal drobit, dává si pozor, což u něj je velký úspěch.

Všem přeji hezký víkend,
Hubajda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama