Máme tu opět jaro a po něm léto. Kromě toho, že se těšíme na krásné počasí a sluníčko, začíná nás opět trápit problém, jak se nejlépe zbavit chloupků a vyrazit do ulic v sukních a šatech. Existuje mnoho metod, jak s chloupky zatočit. Nejznámější metody jsou depilace a epilace.Depilace je sice méně bolestivá, zato je ale časově náročnější, neboť chloupky rychle dorůstají. Chloupky se při ní totiž odstraňují jen povrchově, nebo těsně pod povrchem.
Jestliže jste se rozhodla pro trvalejší formu odstraňování chloupků, je pro vás nejlepším řešením epilace. Pro to, abyste dosáhla trvalejšího odstranění chloupků, můžete navštěvovat různé kosmetické salony nebo laserová centra, kde vám chloupky odstraní studeným a teplým voskem, elektrickým strojkem, elektrickou jehlou, laserem nebo pulzním světlem. Pokud ale upřednostňujete epilaci doma, můžete ji provádět sama. K tomu vám výborně poslouží elektrické strojky, které nazýváme epilátory. Společnost Braun připravila na letošní jaro a léto novinku, epilátory Braun Silk-épil Xelle, které zajistí příjemnější a rychlejší epilaci a hladkou pokožku po dobu až čtyř týdnů.


Nové epilátory jsou vybaveny různými funkcemi, které vám dokážou, že epilovat doma jde bez problémů, rychle a efektivně. Nemusíte mít strach z případné bolesti, protože epilátory Silk-épil Xelle jsou vybaveny masážními válečky, které vám umožní zbavit se chloupků téměř bez bolesti. Pokud přemýšlíte o tom, že vám domácí epilace zabere mnoho času, nebojte se. 

Díky nástavci Eficiency ProClip, který umožňuje odstranění většího množství chloupků, vám tato procedura zabere daleko méně času než dříve. Stejně tak již také nemusíte čekat, než vám všechny chloupky dorostou, nyní můžete zkrátit i neoblíbené meziobdobí růstu chloupků. Epilátory mají totiž unikátní SoftLift tips – speciální výběžky, které nadzvedávají sotva viditelné chloupky, a můžete tedy epilovat, kdy se vám zachce.  Pokud máte odvahu na epilování citlivějších míst, jakými jsou oblast bikin nebo obličej, poslouží vám k tomu výměnná hlava Precision Head, která byla navržena pro velmi jemnou epilaci citlivých míst.

Braun Silk-épil Xelle mají dvojnásobně vyšší počet pinzet oproti ostatním epilátorům na trhu, takže jedním tahem zvládnete odstranit větší množství chloupků. Další velkou předností je také neuvěřitelně výkonné „SmartLight“ světélko, které nasvítí epilovanou oblast a neuniknou mu ani ty nejmenší a nejjemnější chloupky. Pokud jste epilátory ještě nepoužívala nebo je vaše pokožka citlivá, vyberte si model epilátoru s dermatologicky testovanou sadou Easy Start Set pro extra jemnou epilaci. Sada obsahuje výměnnou epilační hlavu s menším počtem pinzet, které minimalizují nepříjemné pocity při epilaci, a speciální chladící rukavici, která redukuje podráždění a pocit tahání.


Epilátory Braun Silk-épil Xelle  přicházejí na trh ve čtyřech různých atraktivních svěžích barevných variantách s třpytkami.

Reklama