Styl

Braun: nová řada přístrojů pro barvené vlasy

Nový výzkum značky Braun dokazuje, že při tepelné úpravě barva na vlasech bledne v důsledku poškození struktury vlasu a vlasového barviva nadměrným teplem. Pigmenty, používané pro barvy na vlasy, nebyly vyvinuty tak, aby vydržely působení vysokých teplot. Při vysokých teplotách se mohou pigmenty rozkládat, což vede ke změně barvy molekul. A to pro barvu vašich vlasů není zrovna to nejlepší!

Novinka na trhu: Braun Satin Hair Colour

Proto Braun představuje kolekci přístrojů na vlasy - Braun Satin Hair Colour. Tato řada, speciálně určená na péči o barvené vlasy, zahrnuje tři přístroje:braun

  • žehličku na vlasy,
  • kulmu na vlasy,
  • vysoušeč vlasů.

Produkty této řady využívají technologii Braun Colour Saver se saténovými ionty Satin Ions™, která vlasům poskytuje ochranu a péči a která zabraňuje blednutí barvy. Saténové ionty Satin Ions™, které se do vlasů při jejich úpravě dostanou, pomáhají také obnovovat přirozenou rovnováhu vlhkosti barvených vlasů a zabraňují vzniku statické elektřiny a poletování vlasů. Zajišťuje takový způsob úpravy vlasů, který je přizpůsoben a určen pro péči o barvené vlasy s integrovaným ovládáním teploty, které umožňuje přizpůsobit teplotu konkrétnímu typu vlasů - jemné, normální a husté vlasy.

Elegantní design a vysoká technická úroveň jednotlivých částí výrobků řady Satin Hair Colour umožňují dosáhnout při úpravě vlasů těch nejlepších výsledků s co nejmenším poškozením barvených vlasů.

Více na www.braun.com/cz/home.html

   
28.04.2010 - Vlasy - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme