Novinky

Brala bych tam policistu

To je taky jedno z možných řešení, aby na každou takovou akci přišel policista. Kdoví, třeba by se organizátoři chovali jinak. O tom nám napsala čtenářka Martina.

Těžko říct, jestli by to pomohlo. Ale za příspěvek děkuju, milá Martino, hezký den.


Já bych na všechny takové akce pozvala policii... To jsem totiž jednou zažila a docela to fungovalo. Občas na takové akce jezdím, ale naštěstí nic nekupuju, možná to bylo štěstí, že mě až tak nenutili, nevím.

Jednou jsem byla na předváděcí akci u nás ve městě a tak se tam sešli většinou známí lidi. Všechno začalo, jeden z organizátorů začal vykřikovat a vychvalovat zboží, pak se pokoušel působit na city a přemlouval nás, abychom si ten úžasný zájezd koupili s velkou slevou. Jedna paní šla za takovou plentu dopředu, bylo slyšet, jak se hádají, nakonec i dost hlasitý křik. Jeden z lidí nelenil a došel pro známého - policajta. Policajt přišel, ale nechtěli ho pustit dovnitř, že nemá pozvánku a zaplacenou vstupenku ale on se nedal a že teda zůstane stát venku, ale tam už ho vyhodit nemůžou. Asi se to ti vepředu dozvěděli, protože najednou vyšla paní ven a nic neměla. Pak se chování prodejců změnilo, byli mírnější a už na nikoho netlačili.

Možná by na každou akci měl jezdit policajt, aby si organizátoři netroufali.

Martina

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne je: Šmejdi aneb předváděcí akce pro seniory

Prosím, příspěvky už neposílejte. V 16 hodin se dozvíte, kdo získal dárek, tentokrát knížku L. Byrnerové: Andělské poselství naděje a ohřívač hrnku k počítači.

smejd

   
07.05.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] lenig [*]

  no časem by se asi policajti nechali zkorumpovat, dostali by dárek, nakonec....stačí, že si jeden účastník něco koupí a firma má vyděláno....takže by klidně mohla jeden dar věnovat policajtovi a bylo by...neházím ovšem policajty do jednoho pytle, jistě jsou i tací, kteří by se nenechali...Sml80

  superkarma: 0 07.05.2013, 18:57:37
 2. [3] Rikina [*]

  To si tedy myslím, že policie ČR by měla dělat poněkud jinou práci než posedávat před dveřmi v místech konání prodejních akcí. Sml57

  superkarma: 0 07.05.2013, 16:33:17
 3. avatar
  [2] peetrax [*]

  Kdo by ho platil? Jako daňový poplatník bych odmítla platit ještě tohle.

  superkarma: 0 07.05.2013, 15:26:54
 4. avatar
  [1] samecka [*]

  Nic proti policajtům,ale někteří by si z toho udělali byznys...To spíš nějaké oddíly domobranySml57

  superkarma: 0 07.05.2013, 15:07:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme