Bulvár

Brad Pitt nosí nejraději trenýrky s kravičkami

HOLLYWOOD – Pokud stále uvažujete nad tím, co asi skrývá hollywoodský krasavec Brad Pitt (39) v kalhotách, máme pro vás rozřešení. S největší pravděpodobností tam má trenýrky poseté desítkami malých kraviček! Právě takové spodní prádlo totiž hvězda filmu Klub rváčů nosí nejraději.

O Bradově spodním prádle se nedávno rozhovořil jeho blízký spolupracovník a kolega od filmu. „Ve slipech jsem ho v životě neviděl. Je vysazený na boxerky. Nejraději má ty s nohavičkami,“ prozradil Pittův kolega. Jak dále dodal, nejlépe Bradovi padne velikost 32 – 33. „Trenýrky pro Brada nejsou jen běžným spodním prádlem, ale především velkou vášní. Myslím, že je dokonce dříve sbíral,“ pokračoval Pittův nejmenovaný spolupracovník.

A jaké jsou jeho nejoblíbenější? „Nejlépe nějak šíleně potištěné. Nejraději má ale určitě ty se spoustou kraviček, které má v několika barvách. Pak má ale taky hodně proužkovaných a oblíbil si i velké puntíky,“ usmívá se Bradova manželka Jennifer Anistonová (34).

Jennifer a Brad jsou v Hollywoodu proslulí svojí upřímností. Netají se dokonce ani tím, že si jako dárky nejraději dávají erotické spodní prádlo. Před letošním svatým Valentýnem mimo jiné prozradili, že si pořídili do výbavy také několik erotických pomůcek. „Nevidíme žádný důvod, proč podobné věci tajit. Když všechno sami prozradíme, nemusíme se alespoň bát bulvárních novinářů, že naši sexuální náruživost jednou použijí proti nám,“ dodávají s vážnou tváří Jennifer a Brad.  

    
   
13.06.2003 - Společnost - autor: Pluspress.cz

Komentáře:

 1. avatar
  [5] tortora [*]

  xenie:článek před 5 lety chce to jen číst

  superkarma: 0 13.06.2008, 22:28:07
 2. [4] xenie [*]

  krome toho, ze jde o naprosto zasadni informaci, tak bude asi velmi aktualni...jeniifer aniston jiz jeho manzelkou nejaky ten patek neni...

  superkarma: 0 13.06.2008, 14:17:01
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  *daisy*: Já jsem Egimu koupla trenýrky se zamilovaným lvem

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:03:57
 4. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Důležitá informace

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:03:17
 5. avatar
  [1] *daisy* [*]

  Me se libi jedny s havranem v kulichu a sale, kterak lyzuje, sankuje, brusli,... Ale jde teda o toho, kdo v nich je, zejo

  superkarma: 0 13.06.2003, 09:19:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme