Tak jsem pročítala dnešní příspěvky a chci také přispět svojí troškou do mlýna.
Nejenom vlastní děti dokáží zchladit chuť na sex. Mladší sourozenec může působit i jako dokonalá antikoncepce.
Bratr se narodil, když mi bylo skoro 14 let. Bylo to krásné miminko a nijak jsem na něj nežárlila, v té době jsem si představovala, jak takhle pečuji o svoje mimčo. Ale k věci.
Když mému bratrovi byly asi 3 roky. Umřela nám babička, která bydlela na druhém konci republiky. No a protože já jsem byla "velká rozumná holka", nechali mi na starost hospodářství, a pochopitelně i brášku. Sotva naši odjeli, pozvala jsem si domů přítele, aby mi pomohl a aby mu nebylo smutno, když jsem musela hlídat bráchu a nemohla randit. Prostě ve dvou ten čas rychleji utíká.
Ještě bych asi měla dodat, že naši mě drželi dost zkrátka, museli mít přehled, kde jsem, s kým tam jsem, a brzo doma. Takže na zábavu ano, ale jen do 23 hodin.
Ale zpátky k příběhu. Hospodářství zaopatřený. Bráška si hrál venku na písku. Prázdnej barák, co víc si přát. Přítel toho využil, začali jsme se líbat a mazlit, možná by konečně došlo i na to milování. Jenže se vedle nás najednou ozvalo: "A to se řekne."
Bylo po mazlení. Přítele jsem poslala šupem domu. A s bráškou okamžitě zahájila strategické vyjednávání, co že mne bude jeho mlčení stát. Zmetek malej, tahle chvilka šmajchlování mne stála skoro celý kapesný. Ne nadarmo se říká, že jeden ústupek logicky vyžaduje další. Pak když brácha něco vyvedl, naučil se přijít s tím nejdřív za mnou, abych mu to pomohla vyžehlit.
Dneska jsme o pár let starší, mám ho ráda, a tak mu jeho trable pomáhám řešit stejně.  Jo a na to milování prostě došlo jindy.
 
Apo
 
Milá Apo, díky... ale jedno Ti řeknu, já bych hošíka ohnula přes koleno, že by se nestačil divit. :o))) Bych mu dala "A to se řekne." :o)))
Jojo, vím, byl to mrňous. A hlídat uměl dobře, co? :o)))
 
A nyní přicházím k vyhlášení dnešního příspěvku, který mě nejvíce pobavil. Věřte, bylo to težké, opravdu. Všechny se mi líbily a všechny bych nejraději odměnila. Ale tolik dárečků bohužel nemám. A tak se na dáreček může těšit Vikina007, její bratr a hláška: "A dáš si potom ještě kafe?", mě totálně odrovnali. Milá Vikino, přijde Ti roztomilý balíček s roztomilou praštěnou kabelkou a v kabelce budeš mít malé roztomilé překvapení. Doufám, že si to užiješ. :o))) Meryl
 
 
hezký den všem přeje
Reklama