Vztahy

Boží mlýny s.r.o. melou

Čtenářka Tana M odpověděla na mé otázky a zavzpomínala na to, jak jíipodvedl její manžel, a jak poté byl podveden i on sám.

Hezký den milé ženy .
Nejdřív zodpovím pár dotazů, které položil Radek.
1.Co vám dala, nebo vzala nevěra? Probuzení se do reality.To je to,co mi nevěra dala.
2Poznala jste díky nevěře toho pravého? Ne, nikdy.
3.Vzala vám nevěra partnera?Ano
4. Zachránila vám nevěra vztah? Spíš mě nevěra posunula na prahu poznání dál.Našla jsem nového partnera, kterého si vážím.
Zažila jsem nevěru fyzickou,a mohu spolehlivě napsat... Není to nic moc. Před 20 lety zazvonila u mých dveří „borůvka, mladičké 20 leté kůzlátko, s pupkem až k nosu a řeklo mi, že s mým prvním manželem čeká dítě. První manžel letěl s bytu i s navijákem/ tedy rybářským prutem kosmickou rychlostí/.Shodou okolností, po 5 letech ...... mu borůvka, tedy jeho nová manželka připravila opačný scénář. Můj bývalý načapal svoji ženu v posteli se sousedem.Sladká prostoto. Začala jsem věřit na „Boží mlýny s.r. o.“ Snad tato firma ještě existuje!!!!
Jakou nevěru máme vlastně popsat?
Fyzickou, duševní. virtuální,nevěru manžela, nebo nevěru manželky.?
Fyzická nevěra je někdy vysvětlovaná protistranou, jako fyzická potřeba. Každá nevěra by měla být vlastně i probuzením, že VÁŠ vztah někde skřípe, že jste možná ve vztahů nadytečný, možná partnerovi něco nevyhovuje, možná je jinak orientovaný.
Nevěra přes internet-virtualvní nevěra představuje pro vztah stejné nebezpečí jako klasická nevěra. Přestože v reálu k ničemu nedojde a na první pohled vypadá neškodně, vztah může úplně zničit.
Na závěr. Můj nároz na nevěru je jednoznačný.
Nevěra nám dáva čas a prostor, pro zhodnocení stávajícího vztahu. Něco,nebo i někdo nám našeptáva, že máme ze vztahu odejít,nebo celý vztah přehodnotit a rozhodnout se, co dál v našem životě změníme .
Hezký den bez nevěry.
Tana M
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Tano M za váš příspěvek, ze kterého na mne dýchl smutek. S tím závěrem máte jistě pravdu. Já jsem byl v minulosti párkrát nevěrný a většinou to pramenilo z nespokojenosti se vztahem. Čím jsem však starší a dívám se zpět, tak vidím, že ta chyba nebyla v partnerkách, ale ve mně a v mých očekáváních. Chtěl jsem změnu, neměl jsem pocit, že takhle chci strávit zbytek života. Jen je mi líto, že ty holky poznaly právě mne. Pitomce, který byl zahleděný jen sám do sebe… A myslím si, že nás, kteří to tak mají, není málo...

 • A co vám dala, nebo vzala nevěra?
 • Laškujete s někým přes net? A nepřijde vám to jako nevěrné chování?
 • Umíte nevěru definovat?

Napište to do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním poukázkou do online sexshopu za 1 000,- korun. Aby ten váš neměl chuť na nevěru, nebo abych vám ji zpestřil.

A pokud si to budete přát, vaši identitu nezveřejním. Tak směle do toho!

   
22.09.2011 - Příběhy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [4] Rikina [*]

  Suzanne — #2 Jsou i případy, že to říká. Pětkrát, desetkrát, roky. A nic. Sml80 Není vůle slyšet, nebo snad slyšet ano, ale už ne něco měnit... No a člověk nakonec rezignuje. A je potom třeba rád, že ho slyší někdo jiný, aspoň na chvilku...

  superkarma: 0 22.09.2011, 22:57:22
 2. avatar
  [3] malvina [*]

  Suzanne — #2 a těch  neštastných  lidí po nevěře ..... těch je  docela  dost.3+ více.

  superkarma: 0 22.09.2011, 11:13:27
 3. avatar
  [2] Suzanne [*]

  Jo jo, něco není v pořádku, když nastane nevěra. Přesto však preferuji zralého partnera, který to bude řešit tím, že to včas řekne mně, nikoli tím, že si zašuká bokem. Ono se tím totiž nic neřeší, většinou je jen pár lidí nešťastnýchSml22

  1. na komentář reaguje malvina — #3
  2. na komentář reaguje Rikina — #4
  superkarma: 1 22.09.2011, 10:27:14
 4. avatar
  [1] malvina [*]

  dnes , s odstupem času se  dívam   na nevěru taky jinak  , než  před 10 lety. Vím,   že nevěra    nám napovída    že něco  v našem  vztahu ,nebo někdo není v pořádku.  Nevěra  nám dáva  čas  na to, aby  jsem  vše přehodnotili a   podívali se  na  situaci  z jiného zorného pole.

  superkarma: 0 22.09.2011, 09:42:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme