Krásný podzimní příspěvek poslala i Boženečka. Podzim miluje a proto ho dokáže i krásně popsat a krásně nafotit to, co k podzimu patří. Více se dozvíte, když kliknete.

Krásný podzimní den.Ano,je to tady.Podzim převzal vládu po poněkud rozmarném a bázlivém létě,tak doufám,že nám krásné slunné dny vynahradí a bude nás jen a jen těšit.

Podzim mám ráda.Miluju,když se ráno rozplyne mlha,vykoukne sluníčko a je hezky.Mám ráda jeho barvy,jaké umí namíchat jen on,podzim.Mám ráda procházky barevnou přírodou,když mi pod nohama šustí spadané zlatožluté listí.Miluju procházky lesem,kde voní tlející listí a kde na mě,pokud možno za každým stromem,čeká nějaký ten pravák.Ráda se dívám a poslouchám,jak si větřík hraje s listím,jak spolu tančí valčík nebo kvapík.Líbí se mi pozorovat tatínky s dětmi,jak šlapou do kopce,aby si pouštěli draky.A když se jim to zadaří,pozoruju spokojené otce,kteří jsou šťastnější než jejich potomci,že drak opravdu letí!Mám ráda podzimní večery,kdy se za okny setmí,ochladí,já si vezmu teplou deku,uvařím čaj a začtu se do oblíbené knížky.Miluju podzim,pro jeho bohatství.Voňavá jablíčka,švestky,sladké hrušky,to já mám všechno moc ráda.Těším se,až dozrají jeřabiny a šípky a já si udělám domácí marmeládu.

Pro někoho je podzim smutným a neradostným obdobím.Já taky nejsem zrovna nadšená,když je podzim ubrečený,studený,blátivý a sychravý.Ale člověk by se měl umět radovat i z mála. Stačí se pořádně dívat,vnímat a užívat si to. tak se radujme,smějme a užívejme si podzimu-bude hůř!!!

Krásný den vám všem srdečně přeje Boženečka.

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

vaza

jab

______________

Jejda Boženečko, co ten pesimistický závěr. :) :) K tak pěknému příspěvku a kouzelným fotografiím se snad ani nehodí. Věřme, že bude lépe! (I když... já vím)

Děkuji moc přeji a pěkný podzimní víkend

Saša

Téma prvního podzimního dne 23. září: Máte ráda podzim?

  • Proč máte ráda podzim?
  • A nebo naopak, proč ho ráda nemáte?
  • Narodil se vám také někdo blízký na podzim?
  • Máte ráda „brouzdání“ v padaném listí?
  • Zažila jste někdy pouštění draků?
  • Co se vám při vyslovení slova „podzim“ vybaví jako první?
  • Špatná nálada nebo radost?
  • A těšíte se vůbec na podzim?

Dnes nastal!

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz a můžete přiložit i nějakou pěknou, barevnou, podzimní fotografii.

Na vaše příspěvky se moc těším, a abyste na té procházce nenastydly, nabízím vám i hezký dárek.

Sadu šesti hrníčků a pár voňavých čajíčků do nich. Vodu už si musíte obstarat sami. :)

hrnkyyy

Reklama