Bulvár

Božena a Jakub: Mohu si dnes pomoci k práci?

Zdravím Vás Míšo, celou redakci a taky všechny čtenářky Ženy-In! Krásný celý čarodějnický den i noc!
Tvůj článek je velice moc zajímavý a zaujala mě poslední věta.
"Dnes mají přání a myšlenky energii činů".

Znamená to, že to co si budu dnes přát, tak je velká šance, že se mi to vyplní? Co pro to můžu udělat?
Mě by totiž zajímalo, zda si nějakou prosbou, rituálem, bylinkami můžu nějak pomoci k práci?

Skončila mi mateřská a jsem na úřadu práce a je to v uvozovkách zatím jen 1 měsíc, ale s manželem se skrz peníze hádáme už ted.

Ráda bych šla někam do práce.

Můžu štěstíčko nějak malinko "pošťouchnout"? Ovšem na oheň se půjdem s manželem a se synkem podívat k rybníku, kde to přádá obec.

Můžu i tak udělat nějaký rituál? A jak nebo komu můžu magicky poděkovat za zdraví celé své rodiny?

A ještě jeden poznatek.

Můj syn se jmenuje Jakub a miluje oheň. Ten ho přímo fascinuje. Bude z něho nebo je v něm malý čaroděj? Ať mu furt říkám, že je oheň nebezpečný, ať k tomu nechodí, nedá si říct.

Ani jsem ho dnes nepustila se školkou a školou na opékání špekáčků, protože jsem měla obavy, aby se něco nestalo. On je totiž takové malé neposedné šídlo. 

Jinak je krásné, jak se probouzí příroda, rozkvétají stromy, květiny.....je to nádherná vůně.
Musím přiznat, že to blahodárně působí i na mě, protože mi přes zimu nebylo moc dobře, nyní pociťuji malé zlepšení. Doufám, že je to tím jarem a sluncem.
S pozdravem krásného dne i noci čtenářka  Božena.
Můj nick: Božena a Jakub

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj Boženo a krásný den, to víš, že můžeš pro svůj rituálek použít oheň zapálený Tvým otcem. Potřebuješ být jen chvíli sama.

Na březovou kůru někde v klidu napiš své přání. Při vhazování do ohně pak mysli na Bohyni Matku. Tou je Země. Země mytologycky - jako bytost.

To ona je tady od hmotných věcí, ale i zdraví a dostatku.

Ćili na ní směruj i poděkování o kterém mluvíš. Něco jí slib a to dodrž.

Například, že povedeš své děti k lásce a úctě k ní a životu, nebo třídění odpadu, neznečisťování lesů a vody a podobně. Přání by Ti mělo splnit.

Jo a k Jakoubkovi – No tak, buďto z něho roste mág, který bude pracovat s energií ohně, nebo hasič, nebo pyroman :-)))

Přeji Ti hodně štěstí, krásný večer a držím palce. Míša

Ptejte se navšechno okolo Beltinu, magie, kouzel, rituálů a zasílejte vlastní zkušenosti i názory. Dnes je na redakce@zena-in.cz takový malý, virtuální sabath.

 

   
30.04.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [11] richard williams [*]

  Kontaktoval jsem vám o dědictví vaší rodiny pan Božena opustil v bance zde v Lomé Togo reagovat prostřednictvím e-mailové adresy: (rwillesq4@gmail.com) pro informaci

  Pan Richard Williams.

  superkarma: 0 16.12.2016, 11:10:25
 2. [10] Rikina [*]

  Tak "mytologycky" Sml79 to jo.

  superkarma: 0 30.04.2010, 15:42:46
 3. avatar
  [9] enka1 [*]

  Božena a Jakub — #7 Sml16Tak to jo, nevěděla jsem okolnosti, je dobré si všechno vysvětlit.Zaráží mě ty papíry,my měly radost,když nám některý z rodičů jel pomoct třeba při výletě a neměly jsme za povinnost od nich něco takového chtít. Zapalovač a švagrovou nemíním komentovat,to bych po ní hrábla nejbližším předmětem po ruce.RozumímTi a přeju hezky prožitý večer a věz,že všechny naše děti rády přikládaly klacíky do ohýnku,mávaly ohořenými konci proti tměSml16,takové hezké ohnivé čárky to dělalo-stačilo přidržet ručičku a říct třeba nesmíš proti nikomu atd,žádné z nich není pyroman. Ještě jednou hezký večerSml60

  superkarma: 0 30.04.2010, 15:21:42
 4. avatar
  [8] enka1 [*]

  Božena a Jakub — #7 Sml16Tak to jo, nevěděla jsem okolnosti, je dobré si všechno vysvětlit.Zaráží mě ty papíry,my měly radost,když nám některý z rodičů jel pomoct třeba při výletě a neměly jsme za povinnost od nich něco takového chtít. Zapalovač a švagrovou nemíním komentovat,to bych po ní hrábla nejbližším předmětem po ruce.RozumímTi a přeju hezky prožitý večer a věz,že všechny naše děti rády přikládaly klacíky do ohýnku,mávaly ohořenými konci proti tměSml16,takové hezké ohnivé čárky to dělalo-stačilo přidržet ručičku a říct třeba nesmíš proti nikomu atd,žádné z nich není pyroman. Ještě jednou hezký večerSml60

  superkarma: 0 30.04.2010, 15:21:41
 5. [7] Božena a Jakub [*]

  enka1 — #5 Zdavím tě a děkuju. Jinak Jakoubkovi nebylo líto, že nešel s kamarády na ohníček a špekáčky, protože mu jsou 3 roky a já mu nevysvětlovala proč nejde dnes do školky. Víš naše vesnická školky má v plném počtu 28 dětí a to nikdy ve školce nejsou všechny děti a ti 3-letí prckové nešly žádný. A ve vesnické škole je 9 dětí celkem. Takže když prťana nešla a některé děti taky ne, tak když to přeženu, tak tam bylo i se školou zhruba 20-25 dětí. Na to byly 2 učitelky. Při představě, že si spolu budou povídat a klábosit, tak jsem tam v představách viděla Jakoubka u ohně, jak přikládá, háže jeden klacek za druhým......víš on opravdu je po ohni jak.........nechcucříkat co. A proč jsem nešla s ním jako dozor? Protože to učitelka ze školy nedovolila. To bych musela mít prý veškeré papíry vyřízené. Jako třeba výpis z rejstíku, potvrení od doktorky, že jsu zdravá....no a další a další. TAK jsem ho tam radši nedávala vůbec. A vynahradím mu to večer, že mu dovolím být dýl vzhůru a půjdem se podívat na vatru, kterou pořádá obec. To bude pro něho lepší. Já si ho tam ohlídám a tam budou taky děti. Byli jsme tam i loni a to se mu moc líbilo. A ano,zakázaného chleba-největší krajíc, ale co on u toho dokazuje, to je až přespříliš. nehledě na to, že mám taky strach, aby se mu něco nestalo. Loni když jsme byli na jedné oslavě a to podotýkám, že mu bylo něco málo přes dva roky, tak do krbových kamen si nandal několik papírových kapesníčků a švagrová mu půjčila zapalovač a on těma prstíkama to zkoušel tak dlouho až se mu to povedlo zapálit. Všichni z toho měli radost jak je šikovný, ale já teda ne. Kdyby mu chytlo tričko, rukáv nebo někde nějaký stoh slámy.....já vím, že ted přeháním, ale takové věci by mu do ruky vůbec neměli přijít. Nevím zda mi rozumíš, ale snad ano, co tím chcu říct.

  1. na komentář reaguje enka1 — #8
  2. na komentář reaguje enka1 — #9
  superkarma: 0 30.04.2010, 14:44:58
 6. avatar
  [6] peetrax [*]

  Já dnes u žádného ohně nebudu a ani si ho nemám kde rozdělat, nestačilo by to spálit nad zapalovačem? A není nějaký ekvivalent březové kůry? Sml15

  superkarma: 0 30.04.2010, 11:05:38
 7. avatar
  [5] enka1 [*]

  Přeju ti splnění tvého přání,ale k synkovi-asi mu to bylo líto. Posezení s kamarády u ohníčku,zatím nemáš práci-nemohlas tam přijít s ním jako dozor? Jaký má náhradní program doma,čím mu to vynahradíš? A zakázaného chleba-největší krajícSml80 

  1. na komentář reaguje Božena a Jakub — #7
  superkarma: 0 30.04.2010, 11:04:09
 8. avatar
  [4] Michaela Kudláčková [*]

  Marie Dymackova — #3 ..nee to bylo jen u Boženky, která se ptala jestli něvadí, když oheň zapálí někde jiný...Sml30

  superkarma: 0 30.04.2010, 10:56:23
 9. [3] Marie Dymackova [*]

  Míšo,píšeš. Ohen zapálený Tvým otcem.Nešlo by to jinak, nevím jak tatku donutím.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #4
  superkarma: 0 30.04.2010, 10:51:52
 10. [2] Božena a Jakub [*]

  Míšo, moc Vám děkuju za odpověď. Moc jste mi pomohla. Udělám co jste mi poradila a už se na to moc těším. Ještě jednou děkuju, děkuju!!!Sml16Sml16Sml22Sml22Sml16Sml16

  superkarma: 0 30.04.2010, 10:39:42
 11. avatar
  [1] 13042000 [*]

  Tak hodně štěstí, ať se ti přání splní.

  superkarma: 0 30.04.2010, 10:32:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme