Na večírky zavzpomínala také čtenářka Eliana. A hezky nám popsala, v jakých kostýmech a róbách dřív na večírky chodila, je to zajímavé.

Takové tématické večírky musí být dobré, v maskách se člověk hned baví jinak. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Eliano, a přeju krásný den.


Hezké předvánoční odpoledne!

Vzpomněla jsem na jedny speciální večírky, kde se vyráběly bowle do kbelíků a byla vždy fajn atmosféra. Byly to to totiž večírky tématické! Jednou to bylo na téma povolání, kdy jeden kamarád přišel z domu jako zdravotní sestra, jeho přítelkyně jako kominík, další byli za řemesla a nějaké bizarní povolání. Pak zas byly filmové postavy a já šla s tehdejším přítelem a nyní manželem za Flinstouny. Matčiny starší přehozy přes křeslo posloužily jako mundůry. Nějaké ty doplňky ušly, ale vyrobit kyj, aby nevážil mnoho a vypadal stylově už zabralo trošku práce. Každý takový večírek měl tombolu i soutěž o nejlepší kostým! Jednou jsem vyhrála za postavu ze Star Wars... měla jsem úžasný sametový župan až na zem s páskem, který měl úžasnou stylovou sponu... nejhorší bylo udělat si na hlavě účes alá Padmé a pak ten mrtvolný make-up, ale fakt to vypadalo dobře :-)!

Firemní večírky mne moc nebavily, ale když jsem pracovala v laborce, večírky byly noblesní a velmi pěkné, protože jsme byli fajn kolektiv. To byla doba, kdy jsem měla spoustu krásných šatů a rób a jako mladá holčina si to užila! :-)

Všem přeji krásné předvánoční večírky! Dobře se bavte!

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Večírky

  • Máte rády večírky?
  • Chodíte na ně? Na jaké?
  • Scházíte se často?
  • S kým se nejraději scházíte?
  • Jste raději doma, nebo v hospodě? Nebo u někoho známého?
  • A máte nějaké vtipné historky?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, brzy se dozvíte, kdo z vás získá výbornou kávu: balíček Carte Noire a k tomu balíček Nescafe 3 in 1.

.kava

Reklama