Bulvár

Bouřliváka Jaggera otravuje cigaretový kouř

Bývalý rockový drsňák Mick Jagger (59) se rozhodl na stará kolena vzdát všeho špatného a začal žít zdravě. Zatímco dříve mu nebyla cizí každá špatnost a o zdraví mu příliš nešlo, dneska ho obtěžuje už i cigaretový kouř.

Svůj odpor vůči cigaretám a doutníkům ukázal i při své nedávné návštěvě madridské restaurace Paradis, kam se svými přáteli vyrazil bavit po koncertu, který ve Španělsku skupina Rolling Stones odehrála v rámci svého světového turné, během něhož vystoupí i v Česku.
„Pan Jagger nás po jídle požádal, zda bychom mu v restauraci nemohli najít stůl, kolem kterého nekouří tolik lidí jako tam, kde seděl. S úsměvem nám sdělil, že si nenechá výborný oběd zničit nechutným cigaretovým a doutníkovým odérem. Jednoduše chtěl po jídle vytrávit bez otravného kouře. Byli jsme nadšení, že můžeme pomoci takové legendě. Okamžitě jsme pro něj našli stůl v části restaurace, kde se příliš nekouří,“ prozradil deníku The Sun jeden ze zaměstnanců restaurace.

Jagger není jedinou hvězdou showbyznysu, která se na stáří rozhodla žít zdravě.
Alkoholu, cigaret a drog se vzdala také například zpěvačka Cher (57), rocker Peter Gabriel (53) nebo seriálová hvězda z Dallasu Larry Hagman (71).

„Vedou je k tomu různé důvody. Někteří se tak snaží na poslední chvíli očistit tělo od škodlivých látek a prožít stáří ve zdraví, u jiných naopak už neexistuje jiná cesta, než se všech neřestí vzdát, protože jim například dosluhují životně důležité orgány. Tak tomu bylo třeba u Larryho Hagmana, který si zničil játra,“ říká hollywoodský lékař John Warick.   

     
   
04.07.2003 - Společnost - autor: Pluspress.cz

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Marry: Přesně

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:33:11
 2. avatar
  [4] Simba [*]

  Marry: tak nějak

  superkarma: 0 02.12.2003, 14:12:43
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Chová se jako blb. Kdysi jsem ho měla ráda, ale tohle už je jenom snaha o udržení popularity.

  superkarma: 0 30.11.2003, 09:27:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme