Mám pro vás další příspěvek, který nám poslala čtenářka marienka-m1. Píše v něm hlavně o své tchýni.

Až budete bydlet ve svém, určitě se všechno zlepší. Přeju Vám, ať je to co nejdřív. Děkuju za příspěvek, hezký den.


Jestli se s manželem hádáme? Ano, občas nějaká ta hádka přijde. Máme se moc rádi a myslím si, že prožíváme jedno z nejhezčích období vztahu. Narodil se nám syn a jsme šťastní. Ale občas je zkrátka potřeba nějaké té bouřky, aby se vyčistil vzduch a bylo zase krásně, slunečno. Navíc, takové usmiřování také není k zahození :-)

Když už u nás dojde na nějakou hádku, jde většinou o prkotinu, jde spíš o menší výměnu názorů, nic, co by stálo za řeč.

Co mě v poslední době „žere“ a co jen tak nepřekousnu je manželova rodina. Tchyně je hrozná, doma je jako med, samé cukrbliky a pak se člověk doví, jak chodí po vesnici a pomlouvá mě, jak jsem např. špatná matka, řeší mimo domov soukromé záležitosti a na nikom nenechá nit suchou. Doma od ní slýchám, kdy už konečně přestanu kojit, že ona taky nekojila a samé chytrosti ohledně výchovy malého. Tchán je alkoholik, bohužel si to nechce přiznat on, ani tchyně. A jelikož bydlíme zatím ve společné domácnosti, hádky se odebírají směrem k těmto členům rodiny. Ještě když se přidá tetička od manžela, rostu. To se ze mě stává šestihlavá saň a chrlím na manžela oheň a dým a kolem létají i blesky. Manžel zůstává dlouho chladným než se pod tíhou mých ohnivých prskanců rozpálí do běla a pak už to jde jak na běžícím páse. Naštěstí oba rychle vychladneme, dojde na omluvu, řekneme si jak se máme rádi a že si nedáme nikým a ničím ničit vztah.

Mou nadějí zůstává blížící se samostatné bydlení, tak snad se brzy dočkáme a bouřky se v našem vztahu budou vyskytovat ojediněle.

Krásný slunný den bez bouřek a ohnivých prskanců vám přeje

marienka-m1 :-)

P.S.: A kdo říká, že se alespoň jednou za čas se svým partnerem nepohádá, podle mě kecá. :-)

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Kvůli čemu se nejvíc hádáte s partnerem?

  • Hádáte se často, nebo jenom občas?
  • Máte italskou domácnost?
  • Co je nejčastěji příčinou vašich sporů?
  • Máte nějaké zajímavé historky?
  • Myslíte si, že jsou hádky k něčemu dobré?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá jako dárek Hru o manželství od firmy Albi. Pište do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je HÁDKY.

hra

Reklama