Můžou být teplé a pohodlné boty zároveň hezké? Že by se o tom dalo pochybovat?  Většinou se elegance s pohodlím moc neshoduje, ale dnes je výběr takový, že se i mezi zimní obuví najdou kousky, které se hodí jak ke kalhotám, tak k sukním.

Jsou to pochopitelně kozačky, ale dne jsem vám vybrala botky, které jsou mnohem víc trendy. Kotníčkové boty s kožešinou nebo nápletem. Boty jsou většinou opatřeny stabilním podpatkem nebo klínkem, takže nepostrádají pohodlí. Pokud je to na vás moc velká výška, určitě si najdete hezké boty na nízkém podpatku, ve kterém s přehledem doběhnete tramvaj, (vlak, či autobus) aniž byste došla k úhoně.

Jestli vám svým designem připomínají sportovní obuv, tak se nemýlíte. U sportovní obuvi si vypůjčily detaily, které jim docela sluší. Kovová očka na tkaničky, zaoblené špičky, výrazné štepování, patinovaný vzhled.

Tyhle boty sice nejsou určeny na sportování, to je vám asi jasné, ale svým sympatickým vzhledem vzbuzují důvěru a pocit pohodlí.

K čemu je nosit?

K úzkým skinny džínám, kalhotám ke kotníkům, legínám, ale si silnými punčocháči samozřejmě i k sukním a zimním šortkám.

A barvy?

Záměrně jsem vám vybrala boty v černé a v přírodních barvách, ale některé modely se dají pořídit i v barvách pestrých a výrazných jako je smaragdově zelená, sytě červená, nebo jasně modrá.

Těm bych ale věnovala samostatnou kapitolu. Co říkáte?

Foto: CCC Boty

Čtěte také:

Reklama