Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Jaké druhy bot má ve svém botníku čtenářka s nickem Anime Otaku?

Přeji krásné ráno, podpatky jsou pro mě velké téma. Mám podpatky moc ráda a hlavně kvůli kolenům bych je skoro neměla sundávat. Na placaté botě se je totiž ohýbám dozadu a pak to pekelně bolí, podpatek vyšší než dva centimetry mi v tom zabrání. Ale zpátky k mým botkám.

Na běžné nošení mám ráda výšku zhruba od dvou do pěti centimetrů a musí být dostatečně široký, nebo klínový. Jelikož u nás v Liberci se centrum města na jehlách projít nedá díky památkářům, kteří trvali, že se musí zachovat historické nerovné dláždění na náměstí a ve dvou hlavních pěších zónách.

Dalším druhem v mém botníku jsou botky společenské, které mám zdobené podpatky uzounkými v různých délkách od jednoho do deseti centimetrů.Tam počítám s tím, že většina společenských akcí se koná uvnitř a až ke vchodu mě někdo odveze autem, nebo se budu mít o koho opírat.

Ale hlavní chloubou mého botníku jsou černé leskle lakované lodičky se vzorem krokodýlí kůže na patnácticentimetrové štekli a asi dvoucentimetrové platformě a tyhle botky patří opravdu mezi botky domácí, když chci svému miláčkovi udělat extra radost. A to je dobře, protože stát v nich delší dobu než dvacet minut je vyloženě utrpení.

Tak botkám i jejich nositelkám zdar!

Anime Otaku

Tak přece jenom jedny svádivé boty?

Máte také nějaké botičky, které jsou jen pro radost vašeho partnera? Jak vysoké podptaky nosíte? Které boty jsou pro vás nejpohodlenější? Pochlubíte se nějakou příhodou? Zažila jste s vysokými podpatky nějaký trapas?Jak jste z něj "vybruslila"? Co je pro vás při koupi bot nejdůlěžitější? Máte doma boty, které jste nikdy neměla na nohách?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama