Další příspěvek přišel od Borůvky. Začíná sousedským vtipem a vtipně se táhne až do konce. Chcete se zasmát a pobavit? Tak určitě klikněte.

Posílám sousedské pozdravení: Dobrý den sousede, jak se máte? Ále už mi to moc nechodí. To je dobře, aspoň k nám už nedojdete.

To bych si přála já s mámou nejvíc. Náš soused totiž POŘÁD něco nemá, furt mu něco chybí, vždycky to prý zapomněl koupit. Je vdovec a podle mě mu nejvíc chybí pořádná ženská. Ale která by ho chtěla?
Když si přijde jakože pro pár brambor do polívky, ejhle, po hodině odchází soused bez brambor, zato s opicí za krkem. Náš táta je totiž takový s prominutím blbec, který nikoho nevyhodí a každého hned pohostí, i kdyby přišel pětkrát za sebou, a to náš soused chodí.
Když jsem byla malá, tak jsem se našeho souseda bála, vypadá totiž jak Kostěj Nesmrtelný z Krásy vesmírné. Jsem sice pořád malá, ale už také dospělá, tak se ho nebojím a někdy mu rovnou řeknu, co zase nemá, že Vietnamci mají otevřenou Večerku. A on na to, ale dcerunko (nevím proč mi říká dcerunko, vůbec mu nejsem podobná, ale asi se ještě pro jistotu zeptám mamky) tak on: ale dcerunko, oni to tam mají hrozně drahé. No jasně, naše slepice nesou zadarmo, brabmory na poli kopeme sami, vína má táta dost, už jen chybí abysme měli krávu a soused si sežene i konev na mléko.
Až můj brách na to kápl, on je totiž od narození nejen hezčí, ale i chytřejší. Soused je totiž vdovec, děti neměli, ani nevídáme, že by za ním někdo jezdil, co když on je takový skrblík, který u nás nakupuje zadarmo a penízky dává do polštáře? Šetří, šetří a až bude mít hromadu peněz, tak mě přijde požádat o ruku.
To je ale blbec ten můj brácha.
Borůvka

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

______________

Milá Borůvko. Jestli ten váš soused vypadá opravdu jako Kostěj Nesmrtelný :) :), třeba k té žádosti o ruku ani nedojde, ale budete rovnou „sousedsky“ dědit. Já bych mu pár brambůrek ještě přihodila.
Děkuji za pobavení
Saša

Téma dnešního dne 24. října 2011 zní: Sousedské vztahy

  • Jací jsou vaši sousedé?
  • A nebo jaké byste si přály?
  • Máte hezké sousedské vztahy, nebo občas skřípají?
  • Znáte nějakou sousedskou příhodu svých známých nebo příbuzných?
  • Ať už veselou, nebo smutnou
  • Líbí se vám více sousedská anonymita, nebo skoro až rodinné vztahy?

Vše o sousedech, ať už svých, nebo svých známých, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek, který napíšete, jednu hodnou sousedku odměním, a to dárkem, který můžete v rámci dobrých sousedských vztahů dobře využít :) Balíčková sada kávy Douwe Egberts

kava

Reklama