Humornou cestou pojala dnešní téma ve svém příspěvku i naše nová čtenářka s nickem Borůvka. Což o to, ona by i přebírala, ale dotyčný se nakonec nedal. Více se již dozvíte, když kliknete.

Milá redakce

Přebírání je úplně normální, u kluků i u holek, a kdo říká, že to nikdy alespoň nezkusil, třeba když byl mladý, tak pěkně kecá.

Já ještě mladá jsem, je mi teprve 23, ale moje mládí je mi na prt, protože jsem malá, tlustá a brýlatá a jak ještě můj brácha rádoby vtipně dodává-bez teček. (to je myslím z večerníčku o Včelích medvídkách.

Zatímco moje kamarádky prožívají už nevím kolikátou lásku, já jen sedím a závidím. Nejradši bych je přebrala všechny a všem. Taky jsem to zkusila. Bylo to v létě na nějaké akci hasičů , můj brácha je totiž dobrovolný hasič, a byl tam i jeho kamarád, který se mi líbí už od mateřské školky. Pohádal se tam se svojí přítelkyní a tak jsem hned využila situace a šla pro něho tancovat, asi to dělal z trucu, aby ji naštval, ale lepil se na mě jak zaschlé vajíčko na podlahu a já jsem si říkala „konečně“, dokonce mě pozval na pivo a když jsem se zeptala, jestli to nebude té jeho vadit, tak prý ne, že se s ní rozešel. Přes své trojky dioptrie jsem na něj u baru kulila oči, že jsem je měla jak dva popelníky, v tváři jsem byla rudá jak růže z prérie, protože jsem se snažila stahovat špeky a nohy mě bolely jak po maratónu, protože jsem si vzala ty nejvyšší podpatky a ještě jsem stála na špičkách, abych mu nebyla po pupek. Všecko marné, nepřebrala jsem ho. Vrátil se ke své štíhlé, vysoké a bezbrýlaté přítelkyni. (I když ona ale ty tečky má,dvě na tváři a moc ji sluší). Ale kdybyste se náhodou chtěla nekterá toho svého zbavit, dejte vědět, beru všechno. :)

Borůvka

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

Milá Borůvko, já věřím, že nějaký ten „pravý včelí medvídek“ ještě přiletí. Zkus to pro změnu u těch nezadaných, případně i rozvedených. :)Děkuji za veselý příspěvek.

Saša

Téma dnešního dne 2. září 2011 zní: Přebírání partnerů

  • Svinstvo je přebrat manžela nebo přítele své sestře či kamarádce
  • Svinstvo je odloudit od rodiny tátu od dětí
  • Svinstvo je pohrávat si ženatým mužem jako kočka s myší

Ale život není jen procházka růžovým sadem s pevně stanovenými pravidly. Život je věčný boj mezi muži i ženami (a ženami a ženami :)).

  • Dokázala byste jít za svou láskou přes mrtvoly?
  • Znáte případ, kdy dívka přebrala chlapce své sestře nebo kamarádce?
  • A nebo ještě dál, už manžela?
  • Jaký je váš pohled na tyto ženy?
  • Zastáváte názor, že na to musí být vždycky dva?
  • Udělala jste něco takového Vy sama? (třeba studentské lásky)

Nebudu vás více trápit otázkami, nechám prostor vašim příběhům, ať už vlastním, nebo těm z odposlechu.  

Vzpomínejte, nadávejte, nebo obhajujte. Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás opět obdrží malý dárek: knihu od londýnského autora Davida Whitehouse s příznačným názvem k dnešnímu tématu: Postel a pleťové čistící mléko od kosmetiky Ryor – abyste měly krásnou pleť za každých okolností. :)

darecekk

 

Reklama