Pobavte se společně se mnou u příspěvku od čtenářky Borůvky. Jak je u jejích přípspěvků zvykem, dokáže si ze sebe udělat legraci v každé situaci, a to i na gynekologii.

Panenkomarjapodsrpenská gynekolog! Teď jsem si uvědomila, že jsem měla jít minulý měsíc na prohlídku, ale tak dlouho jsem to oddalovala, až jsem tam nakonec nešla. Ten zas bude vyvádět, ten zas bude nadávat!

„Slečno, vy jste velmi nezodpovědná, a slečno a roztáhněte ty nohy víc, hov… vidím“. To budou určitě první slova, které od našeho gynekologa uslyším. Je to takový bodrý vesnický felčař. To psí lejno vidí proto, že mám tlusté stehna, které nejdou víc roztáhnout, a ono také není komu. Naposled to bylo Frantovi, synovi souseda se kterým sdílíme zadem zahrady. Byl tehdy nacucaný jak houba po dešti, tak na mě vlezl a já jsem pak měsíc marně doufala, že půjdu ke gynekologovi i z jiného důvodu, než jen na preventivní prohlídku.

Ježišmarja, ten zas bude nadávat, že jsem zapomněla, že jsem nezodpovědná. A jeho sestra? Žádný anděl, ale něco ve stylu sestry doktora Šafránka z Básníků, drbna ze všech největší. Ta co neví, to nepoví. Celá vesnice se tak zase dozví, že Borůvka sice měla po roce pohlavní styk, ale bez následku a že tak asi zůstane nadosmrti starou, bezdětnou pannou. Teda panna, to ne, ale bezdětná, to asi ano. A taky se celá vesnice dozví, jak jsem zase přibrala, že mám jedno stehno jako ona pas, že jsem měla kalhotky, ze kterých mi trčela gumka a že jsem zapomněla dát na stůl 30 korun.

Dejte pokoj s gynekologem. Moje babička ho celý život nepotřebovala, doma porodila pět dětí a dožila se 86 let. A to bylo určitě proto, že neměla žádné stresy s gynekologických prohlídek.

Borůvka

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

__________________

:)) Já vůbec nevím, co dodat. Vy mě tím svým humorem vždycky naprosto odzbrojíte. Borůvko děkuji moc za příspěvek a pište častěji!
P.S. Ale na tu gynekologii si přece jen zajděte (ale ještě předtím skočte za Frantou :))
Saša

 

Tématem dnešního vydání 14. listopadu je: Můj vztah ke gynekologovi a přístup k prohlídkám

  • Jaký je váš gynekolog?
  • Je to muž či žena?
  • Jste s ním spokojená?
  • Jste spokojená s gynekologickou péčí a prostředím?
  • Chová se k vám váš gynekolog přátelsky nebo komisně?
  • Vyměnila jste více gynekologů?
  • Stydíte se před gynekologem?
  • Chodíte na pravidelné prohlídky?
  • Jaké jsou vaše špatné zkušenosti z prohlídek?
  • Myslíte, že se tento obor a přístup od minulých dob výrazně změnil?

Víc ženské téma už snad ani vymyslet nelze. Moc se těším na vaše příspěvky z gynekologického prostředí.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z „pacientek“ odměním malým dárkem. Aby byla hezky upravená dole i nahoře :) pošlu ji pro intimní hygienu Lactacyd – sprchovou emulzi a kapesníčky. A k tomu žhavou novinku pro vlasy od firmy Schwarzkopf – bezoplachový šampon ve spreji .

darekk

Reklama