Naše čtenářka s nickem Boros a hlavně její děti mají za domácí mazlíčky křečky. A také jim dávají o Vánocích dárky v podobě pamlsků a berou je s klecí pod stromeček

Naše 3 děti si vždycky přály něco chlupatého, ale byl problém- syn astmatik a velmi malý byt. Teprve po přestěhování do podstatně většího bytu jsme mohli o někom malém chlupatém uvažovat. Navíc má každý svůj kutlošek (to se snad ani nedá říci pokojík) a synovo astma výrazně ustoupilo a tak jsme před 5 lety pořídili našeho prvního křečka.

Edu jsme milovali všichni v jeho ¾ roce jsme mu pořídili kamaráda Kubu. Pod stromeček jsme jim dali nějaké pamlsky. Pak Eda umřel (teprve potom jsme zjistili, že sice Eda, ale ta Eda) a protože jsme si na něj zvykli, hledali jsme náhradu. Postupně se u nás vystřídalo několik křečků, odchovali jsme i několikrát mladé, ale vždycky jim koupíme pod stromeček krabici pamlsků a vždycky je přineseme s klecemi ke stromečku- křečci jsou noční zvířátka, takže už jsou většinou vzhůru.

V současnosti máme 3 chlupáčky a mlsání už mají zabalené. Víme, že křečci se nijak nevyznačují inteligencí a takovéto akce jsou jim zcela jedno, ale jsou to naši kamarádi, máme je rádi a chceme, aby na Vánoce u stromečku byli s námi.

Boros

Milá Boros, a proč ne, také jsem mívali křečky. Jen je škoda, že mají poměrně krátký život

Text nebyl redakčně upraven

My pro vaše mazlíčky máme přichystaný dárek

Partneři tématu dne:

b n

Cena pro autorku nejzajímavějšího příspěvku:

- počet výher: 1

- hodnota výhry: 1 000 Kč

- specifikace výhry: kapsičky pro kočky Whiskas a pamlsky pro psy Pedigree

- výhru zašle Quen

n

Reklama