To je zvláštní, že pokaždé, od doby, kdy jsem pro vás na editaci zavedla „Borce a chcípáka dne“, se mnohem více adeptů rekrutuje z řad chcípáků než borců. Statisticky to začíná být zajímavé..

Ani dnešek není výjimkou.

Mezi chcípáky se vybíralo složitě, tlačilo se jich na první příčku hnedle několik z několika oborů.

Mezi jinými nechyběl pan Rath a jeho nejnovější blábolení na adresu politických oponentů, vypatlaná, těhotná černá pasažérka, která připravila průvodčí ve vlaku o oko, nebo cvok, který poletoval s nožem po škole v Praze 9, a mnozí další.

Na chcípáka se prostě stojí fronta.

CHCÍPÁK DNE

Nakonec jsem vám vybrala chcípáka úsměvného.

Tedy úsměvného pro nás, neb u nás takováto story v zásadě nehrozí.

Podívejte se sami, co si nadělil Santa Claus v Berlíně.

Bez komentáře :-))

Zduněnému Santovi: Ono je, pane Clausi, někdy lepší se zahřívat raději čajem než pak líbat betonový podklad podzemních garáží. Buďte rád, že jste tam nepotkal nějaké děťátko. Neřku-li nedopatřením nepomočil.

Německým dětem: Jestli chcete, německá drobotino, přijeďte sem k nám. My tady máme Ježíška, a ten rozhodně nechlastá.

BOREC DNE

Zaznamenala jsem ne jednoho, ale hned několik borců z jednoho případu.

Lehce ovíněný pán spadl v Otrokovicích pod splav, kde se pevně zahákl a držel hezky dlouho.

Byl mezi těmi naplaveninami po jezem k nerozeznání od nějakého pytle s odpadky. Naštěstí se našel občan, který ho JAKO JEDINÝ rozeznal a zavolal pomoc.

d
Foto: idnes

Hasiči se pak dlouho bavili tím, že se muže snažili zachránit.

Všechno nakonec dobře dopadlo.

I přes silný proud a za pomocí člunů se k němu hasiči dopracovali. Podchlazeného pána předali úspěšně do péče záchranářů, kteří ho zaživa stihli dopravit do nemocnice, kde se zotaví.

Pánovi pod splavem: Jste borec, že jste se tam udržel. Až půjdete příště z nálevny, nelezte k vodě, nemusel byste mít takovou kliku. A nezapomeňte všem pěkně poděkovat.

Pánovi, co volal: Uvědomte svého očního lékaře, že zrak máte natolik kvalitní, že jste na rozdíl od jiných schopen díky němu zachránit lidský život.

Hasičům: Docela by mě zajímalo, kolik lidí, kterým denně pomůžete, vytáhnete z aut, z hořících domů, z vody a podobně vám přijde za zachování života poděkovat.

Reklama