Dnes jsem pro vás vybrala superborce a jednu chcípačku. Doslova klasika, ale u ženy snad horší než u chlapa…

BOREC DNE

Jeden dvacetiletý Australan jménem Joseph Guiso to s vírou dotáhl tak daleko, že pokládal za hřích žít se svou fenou labradorského retrívra jménem Honey jen tak na hromádce.

Aby se na něho náhodou „Pámbu“ nenaštval a on se nesmažil nějakému čertovi později na pánvi, tak si svého psa pro jistotu vzal.

b

Foto: Daily Mail

„Jsi moje nejlepší kamarádka a měníš na lepší každý kousek mého dne,“ prohlásil při svatebním slibu Guiso. Honey neodpověděla. Jasně, protože psi nemluví.

To ovšem patrně vůbec nevadilo, neb manželský polibek fenka rozhodně neodflákla, a tak důkaz, že si bere svého páníčka dobrovolně tu rozhodně byl.

Novomanžel pak ujistil přítomné hosty, že v jeho vztahu s Honey není nic sexuálního, že jde o čistou lásku.

Josephovi: No pane, jste fakt borec. Takhle to vypadá, když někdo něco vyhoní až do úplného extrému. U Pána Boha jste teď jistě v kurzu. V každém případě, přejeme hodně štěstí, lásky, pozorumnění, hodně dětí (ale – co to melu!)

Honey: Milá novomanželko, vy se modlete, ať nemusíte vařit. A jestli ano, tak mu zkustě nabídnout Chappi na buřtech. Hodná asi jste a náročná na kabelky a botičky asi nebudete. Jste si jistá, že si Vás nebral z vypočítavosti?

CHCÍPAČKA DNE

Včera v Chodově na Sokolovsku se jistá čtyřiapadesátiletá „dáma“ tak upravila, že si patrně ani neuvědomila, že  auto, kterým se chtěla dostat domů, sama řídí.

Soudě podle toho, že cestou stihla zrušit několik aut a pak se chtěla z místa ztratit.

Je vcelku pochopitelné, že s 3,58 promile v krvi ani nebyla schopna podstoupit dechovou zkoušku.

Paní Opilá: Milá paní, namazanej chlap je hrůza – ovšem takto vylitá žena, to je moc i na namazanýho chlapa! FUJ!

Reklama