To už je nějaké nepsané pravidlo, že mnohonásobně víc je pokaždé chcípáků. Pořád čekám, kdy budu marně pátrat po chcípákovi v záplavě borců. Bohužel-kužel-žoužel…

Dnes se se chcípáky opět doslova roztrhl pytel.

Vypatlaný kriminalista-kriminálník, který znásilnil ženu, když ji před tím přiotrávil, banda ještě větších ichtylů, kteří rovněž znásilnili ženu, a to pro změnu hadem (chudák živočich, vždyť hadi chtějí jen hadice) přes slovenské prostitutky, které nelenily a ochotně nakazily syfilisem několik důchodců.

Vskutku zajímavá sebranka.

CHCÍPÁK DNE

A dostáváme se k vítěznému Chcípákovi, spíše chcípačce.

Jedenatřicetileté Polce, která poctivě celé těhotenství nevylezla z opice, takže se jí povedlo předčasně porodit namol opilou holčičku.

Novorozenec měl v krvi 4,3 promile alkoholu!!

Matka byla na kaši ještě po porodu. Rodit šla se čtyřmi promile.

Děvčátko lékaři sice zachránili, ale bude doživotně postižené.

„Matce“ hrozí pět let vězení.

To si člověk nevymyslí…


Té paní: Dostanete pět let a ty si doufám odsedíte za zmařený plnohodnotný lidský život, vy náno. A možná se tam vyléčíte, a pak budete s vědomím, že jste blbá, muset žít pěkně za střízliva.

Holčičce: Že jsi nezůstala raději ještě chvíli Andělíčkem, chudinko…

Polským úřadům: To máte taky dílem z toho, že je pro vás umělé přerušení těhotenství takovou tragédií. Myslíte, že vám Bůh za takovéhle případy, kdy by interrupce byla podstatně rozumnější, poděkuje? Asi těžko. Bůh to má v hlavě srovnané, vy ne!

BOREC DNE

Mezi dnešní borce jsem kvalifikovala slovenskou borkyni, jeptišku a hromadu borců v podobě jejích strážných andělů.

j
foto:tn.cz

Takhle pěkně na stromě se řeholnici podařilo zaparkovat nedaleko Nových zámků svůj vůz. (nedávno se na tom stejném místě zabil taxíkář).

J
foto:tn.cz

Její andělíčci asi měli plné ruce i křídla práce, aby dokázali, že se jeptišce nic nestalo. Zaplať Bůh! (hele, tady asi doslova)


Jeptišce: Sestro, sestro, nemůžete si odříkávat růženec za jízdy, to je třeba držet volant přece! Ještěže to dobře dopadlo!

Andělíčkům: Po tomhle výkonu byste si zasloužili dovolenou, ale to asi u Andělů strážných nejde, co? Každopádně jste fakt borci!

Reklama