Novinky

Bordelář? Jak se to vezme

Také čtenářka Milka přispěla do dnešního uklízecího tématu. Kdy je její manžel bordelář, se dozvíte v této novince.

Manžela, který vaří, vám taky závidím. Já bych po něm tu kuchyň klidně uklidila. :-) Moc děkuju za příspěvek, milá Milko. Hezký den.


Dobrý den,

Dnešní téma mě přimělo napsat také krátký příspěvek. Můj muž strašně rád vaří. Vaří moc dobře, všechny kamarádky mi ho závidí, ovšem žádné z nich bych nepřála pak ten pohled na kuchyň. Kolikrát už si přeju, aby radši nevařil, protože zem, kamna, STĚNY“, to je jedna velká ingredience.

Já vím, řeknete, co si stěžuju, že mám být ráda, že muž uvaří, ale je to opravdu hrůza. Já pak hodiny uklízím kuchyň a nevysvětlím mu, že ta jeho vynikající omáčka se musí míchat, protože vyteče na kamna, že ty smažené řízky musí také tu a tam hlídat aby nestříkalo sádlo až do obýváku. On tyto věci prostě nevidí. Takže jestli je bordelář, tak ve smyslu vaření ano.

A co se týká ostatních věcí: ponožky po bytě, spodní prádlo na koši s prádlem (otevřít víko, to už dá velkou práci), drobky na koberci, že by se všichni holubi z okolí z toho nakrmili, to už neřeším.

Jsme spolu už dlouho a stejně bych ho nevyměnila. Musím ho také pochválit, že se vlastně hodně změnil, protože moje tchýně, to je neskutečná bordelářka a na to, jaké to viděl jako malý kluk u nich doma, tak se přese jen v naší domácnosti snaží.

Vaše Milka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Je váš partner bordelář?

 • Jaký je váš muž nebo přítel?
 • Uklízí si po sobě věci, nebo je spíš bordelář a nechá všechno ležet tam, kde mu to upadne?
 • Stěžuje si, když doma není uklizeno?
 • Nebo naopak mu vadí, když uklízíte moc?
 • Máte nějaké zajímavé historky na naše téma?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky do dnešních 14.30 hodin. Odměnou pro jednu z vás bude tentokrát něco na úklid: dva čističe oken od firmy Clin. Adresa je známá: redakce@zena-in.cz, heslo BORDELÁŘ. Předem děkuju!

uklid

   
12.06.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [7] DCOlga [*]

  Tak u nás jsou věčné dohady kvůli zavírání víčka od šamponu nebo sprchového gelu. To už je velká námaha zaklapnout to víčko zpět. A když mu nadávám za to, tak se strašně diví jak je to možné, že to neudělal. Ale je to minimálně 1x týdně.

  superkarma: 0 12.06.2013, 16:11:36
 2. avatar
  [6] ekleinovka [*]

  Můj muž v kuchyni dělá pomocné práce - oškrábe,očistí, nakrájí, pak jde z kuchyně ven, já uvařím a on poté umyje všechno nádobíSml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 12.06.2013, 14:04:04
 3. [5] iřka [*]

  A teď co? Pochválit za uvaření, nebo se rozčilovat za bordel? Proč se zbytečně čílit,vyženu ho a holt uklidim.

  superkarma: 0 12.06.2013, 13:46:21
 4. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml16mí kolegové v práci sice nádobí po sobě umyjí, ale nechají ho schnout třeba týden, když nejsem v práci, abych ho uklidilaSml22

  superkarma: 0 12.06.2013, 12:57:16
 5. avatar
  [3] terezalah [*]

  To samé je můj muž , ten také když ho to jednou za rok "chytne" tak by vařil a vařil , ale že po něm zbyde plný myčák špinavého nádobí tak to už ho netrápí, protože opláchnout ho a dát do myčky (velká dřina) .Takže vždy když na něj přilítnu s tím, že by si po tom vaření mohl také uklidit, tak mi odvětí klidným hlasem " Ale miláčku , to už bych tady mohl dělat ale vážně všechno! " Sml30 hulvát Sml30

  superkarma: 0 12.06.2013, 12:45:02
 6. [2] Maryene [*]

  Když vaří manžel, o tom by klidně mohlo být další téma. Uvaří dobře, ale upatlaná kuchyňská linka, všechny přísady po zemi a poté i na pantoflích a všude kam se hne, a ty spousty nádobí, že už se nedá v kuchyni hnout. Asi to zná nejedna z nás. U  nás ale následuje pochvala, protože jinak už by se ke sporáku nepostavil. A grilování, to je také na něm.Sml16

  superkarma: 0 12.06.2013, 12:44:18
 7. avatar
  [1] marde [*]

  Když občas vařil manžel, také jsem měla hory nádobí a bordel po celé kuchyniSml22

  superkarma: 0 12.06.2013, 12:40:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme