Domácnost

BONO – pro skvělý psí a kočičí život

 

A máme tu únor! Dnes - 14. února oslavíme svátek svatého Valentýna - den zamilovaných. Možná se některá z vás chystá darovat maličkost své milované osobě. Proč ale zapomínat na naše zvířecí miláčky? Vždyť i jim můžete udělat radost a něco jim koupit. Třeba něco chutného k snědku a vůbec to nemusí být věnec buřtů.

 

Zkuste letos zapomenout na nezdravou výživu z domácího stolu a nabídněte svým zvířátkům BONO. Společnost KSK BONO s. r. o. je největším českým výrobcem krmiv pro psy a kočky a její krmiva dokáží zajistit kvalitní výživu pro veškerá plemena psů i koček ve všech obdobích jejich života. Navíc nová výrobková řada BONO je obohacena o vitalife formuli, která podporuje výbornou kondici, zdraví a hebkou srst psů a koček.

 

A jaké krmivo BONO je pro Vašeho psa nebo kočičku to nejvhodnější?

BONO junior je určeno pro štěňata, mladé psy, ale také pro březí a kojící feny. Krmivo je obohaceno o kalcium, které příznivě působí na vývoj kostí a kloubů. Pro koťátka kupujte PETTY junior. Toto krmivo obsahuje všechny nezbytné živiny pro harmonický růst koťat od 1 do 12 měsíců.

 

Pro dospělé psy středních plemen, kteří nejsou vystaveni velké zátěži, se doporučuje BONO banket. Kompletní krmivo totiž dodá psům vše, co potřebují, a navíc je obohaceno o kalcium.

 

Výrobce BONO nezapomíná ani na malá (BONO mini) a velká plemena psů (BONO maxi) či na psy v zátěži (BONO vital). Speciální krmivo je vyrobeno rovněž pro starší psy a psy se sklonem k tloustnutí (BONO senior).

 

Pro mlsné kočičky kupujte PETTY mix obohacený o taurin a PETTY complete s rybou a kalciem.

 

Chcete-li svému zvířecímu mazlíčkovi dopřát to nejlepší, kupujte mu krmivo značky BONO. Společnost KSK BONO totiž klade důraz nejen na lahodnou chuť, ale i na to, aby se vašemu miláčkovi dostávalo všeho, co potřebuje ke svému spokojenému životu.

 

www:    www.kskbono.cz

e-shop: www.bonoservis.cz

   
14.02.2006 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] gerda [*]

    jakou "nezdravou výživu z domácího stolu"?! Myslím, že přemražené hovězí maso by mohlo vyhovovat i té nejzmlsanější zdravé kočce či psovi, samozřejmě, pokud není na dietě.

    superkarma: 0 14.02.2006, 11:04:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme