Zdraví

Bomton Vision

 

Bomton studio v Pasáži Jalta prošlo náročnou a zásadní rekonstrukcí. Zároveň s originálním designem se mění i filosofie našeho profesionálního servisu. Segment služeb je pojímán jako program Bomton Vision, který vychází ze spojení workshopu a vlasové akademie, to znamená spojení  posledních inovačních technologických poznatků a módních trendů se zkušeností a praxí našich kadeřníků.

 

Základem programu Bomton Vision je koncept „Instinkt  Informace  Inspirace“, který klade důraz v první řadě na stimulaci smyslového vnímání, dále na sofistikované sdělení informací o progresu trendů, moderních technologií a nejnovějších poznatků vědeckého vývoje vlasové tvorby a nakonec na kultivaci individuální image klientů. 

 

Interiér studia Jalta plně odpovídá koceptu Bomton Vision. Jedná se o plně klimatizovaný, šesti plazmovými obrazovkami s fashion  programem dekorovaný prostor s jedenácti kadeřnickými obsluhami a samostatnou přípravnou zónou s mycími boxy. Dominantou prostoru jsou v červené kůži vyvedené odpočinkové sedačky i rámy zrcadel.

 

Studio disponuje dvěma exkluzivními zónami.

První Zóna Kérastase je vybavena polohovacím lůžkem, institucionální stěnou Kérastase (laboratoř přípravků péče vlasové kosmetiky, která slouží technologické přípravě),  vlastním klimatizačním okruhem a samostatnými zdroji zvukové i světelné hudby. Zde se provádí speciální obřady Kérastase Paris, kdy se pomocí speciálních masáží a šamponových lázní aplikují správné kombinace účinných přípravků do vlasů a vlasové pokožky.

 

Druhou inovační zónou  je Color Bar by Bomton. Jde o  multifunkční a vizuálně barevně vyladěnou stěnu s nabídkou všech typů barevných efektů pro vlasy a ukázkou jejich technologického zpracování, kde kadeřník  s klientem konzultuje svou vizi postupu práce. 

 

 

Základním předpokladem servisu Bomton Vision je osoba Kadeřníka. Šestnáctičlenný profesionální tým Bomton studia pod vedením tří Master kadeřníků a specialisty na péči Kérastase Paris je díky absolutoriu domácích i zahraničních stáží schopen servis Bomton Vision poskytovat v plné míře a ke spokojenosti klientů.

 

   
07.03.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] kozeluhova [*]

  Máte někdo nějaké zkušenosti s Bomtonem,případně s konkrétním kadeřníkem?

  superkarma: 0 08.03.2007, 16:19:32
 2. avatar
  [6] Kačena1 [*]

  Majucha: Jenom podřadná, o kterých není třeba se zmiňovat.

  superkarma: 0 07.03.2007, 11:53:15
 3. avatar
  [4] MEK [*]

  mně se líbí ty modré křesílka

  superkarma: 0 07.03.2007, 08:20:19
 4. avatar
  [3] Kačena1 [*]

  Autorem článku je zřejmě "všeznalec", když se neobtěžuje v prvních větách uvést, kdeže se ona skvostná Pasáž Jalta nachází. Třeba v Brně se jedna Pasáž Jalta vyskytuje.

  superkarma: 0 07.03.2007, 07:43:34
 5. avatar
  [2] ještěrka.ehp [*]

  Čím víc cizích slov v upoutávce, tím víc zazobaných slípek v křesílkách Ach jo, kam ten svět spěje

  superkarma: 0 07.03.2007, 07:27:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme