Bomton studio v Pasáži Jalta prošlo náročnou a zásadní rekonstrukcí. Zároveň s originálním designem se mění i filosofie našeho profesionálního servisu. Segment služeb je pojímán jako program Bomton Vision, který vychází ze spojení workshopu a vlasové akademie, to znamená spojení  posledních inovačních technologických poznatků a módních trendů se zkušeností a praxí našich kadeřníků.

 

Základem programu Bomton Vision je koncept „Instinkt  Informace  Inspirace“, který klade důraz v první řadě na stimulaci smyslového vnímání, dále na sofistikované sdělení informací o progresu trendů, moderních technologií a nejnovějších poznatků vědeckého vývoje vlasové tvorby a nakonec na kultivaci individuální image klientů. 

 

Interiér studia Jalta plně odpovídá koceptu Bomton Vision. Jedná se o plně klimatizovaný, šesti plazmovými obrazovkami s fashion  programem dekorovaný prostor s jedenácti kadeřnickými obsluhami a samostatnou přípravnou zónou s mycími boxy. Dominantou prostoru jsou v červené kůži vyvedené odpočinkové sedačky i rámy zrcadel.

 

Studio disponuje dvěma exkluzivními zónami.

První Zóna Kérastase je vybavena polohovacím lůžkem, institucionální stěnou Kérastase (laboratoř přípravků péče vlasové kosmetiky, která slouží technologické přípravě),  vlastním klimatizačním okruhem a samostatnými zdroji zvukové i světelné hudby. Zde se provádí speciální obřady Kérastase Paris, kdy se pomocí speciálních masáží a šamponových lázní aplikují správné kombinace účinných přípravků do vlasů a vlasové pokožky.

 

Druhou inovační zónou  je Color Bar by Bomton. Jde o  multifunkční a vizuálně barevně vyladěnou stěnu s nabídkou všech typů barevných efektů pro vlasy a ukázkou jejich technologického zpracování, kde kadeřník  s klientem konzultuje svou vizi postupu práce. 

 

 

Základním předpokladem servisu Bomton Vision je osoba Kadeřníka. Šestnáctičlenný profesionální tým Bomton studia pod vedením tří Master kadeřníků a specialisty na péči Kérastase Paris je díky absolutoriu domácích i zahraničních stáží schopen servis Bomton Vision poskytovat v plné míře a ke spokojenosti klientů.

 

Reklama