Chceme vám doporučit novinku pro bolesti svalů, kloubů a vazů. Vyzkoušejte jej a oceňte výsledek!

 

Mentolově vonící gel má název Emoxen Gel 10 % a jedná se o lokální antirevmatický přípravek nové generace. Přírodní mentol gelu dodává více než jen vůni, rozšiřuje zároveň cévy, urychluje odeznívání bolesti a zlepšuje pronikání do místa zánětu. Gel je doporučován k léčbě zánětu kloubních pouzder,  šlach a svalových úponů, bolestivých stavů při degenerativních kloubních onemocněních, bolestivých stavů při osteoartróze, poúrazových stavů jako jsou pohmožděniny, podvrtnutí kloubů a poranění měkkých částí kloubů.

 

Bolesti pohybového aparátu (svalů, kloubů a vazů) patří mezi nejrozšířenější typ bolestí v populaci. Postihují osoby všech věkových skupin, trpí jimi jak lidé se sedavým stylem života, tak aktivní jedinci. Jde o omezující faktor života, který je potřeba řešit.

Emoxen Gel 10 % je volně prodejný lék určený k lokální léčbě bolestivých revmatických i nerevmatických stavů pohybového ústrojí. Účinně odstraňuje zároveň:

 

·        Bolest

·        Záněty

·        Otoky

 

Hlavní účinná látka Naproxen disponuje silným lokálním analgetickým a protizánětlivým účinkem.

Gel se snadno roztírá, přírodní mentol zanícené/postižené místo příjemně chladí a urychluje pronikání účinné látky Naproxen k jádru bolesti. Na pokožce gel zanechává příjemně jemnou vůni mentholu a nemusíte se obávat ani nepříjemného lepivého pocitu.

 

 Indikace:

-         místní léčba revmatických onemocnění, zánětu kloubních pouzder, zánětu šlach a svalových úponů

-         léčba bolestivých stavů při degenerativních (způsobených opotřebením) kloubních onemocněních, bolestivých stavů při osteoartróze

-         léčba poúrazových stavů jako jsou pohmožděniny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů

-         použití při rehabilitační terapii

Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 12 let.

 

Složení 1g gelu:

Léčivá látka: Naproxenum 100mg

 

Balení:

Tuba obsahující 50g  chladivého nelepivého gelu.

 

Dávkování a způsob použití pro děti od 12 let, mladistvé a dospělé:

Nanáší se obvykle na bolestivé místo 2-6x denně a lehce se vmasíruje.

Reklama