Zdraví

Bolí vás klouby? Netrapte se zbytečně!

Trápí vás bolesti kolen, kyčlí nebo článků prstů na rukou? S věkem je onemocnění kloubů častější. Nejčastějším kloubním onemocněním je osteoartróza. Trpí jí každý druhý Čech nad 50 let.  Základem v boji proti problémům s klouby je pohyb, nejlépe plavání, chůze či jízda na kole. Velmi důležitá je také vyvážená a plnohodnotná strava.

Většina z nás se ale neobejde bez kloubních preparátů. „Kloubní výživa může pomoci při začínajících bolestech a funguje také jako prevence. Je důležitá pro regeneraci kloubního vaziva, pouzder i chrupavky,“ popisuje doktorka farmacie Lucie Šantavá ze sítě lékáren AVE. www.lekarnaave.cz

Prevence je důležitá

Podle odborníků bychom rozhodně neměli čekat, až se bolest kloubů stane nesnesitelnou. Pokud klouby více zatěžujete, ať už při sportu nebo při práci, je vhodné zařadit preventivně doplňky stravy na klouby. Horkou novinkou v boji s bolestí kloubů je český přípravek Klouby FORTE. Jedná se o silnou výživu kloubů, která svým jedinečným složením rychle zásobuje klouby, vazy a šlachy.“Přípravek koncentruje dvě pro klouby nepostradatelné látky - krystalický glukosamin sulfát a MSM – methylsulfonylmethan , které zajišťují regeneraci a zlepšení hybnosti kloubů,“ říká Lucie Šantavá. 

Glukosamin sulfát je důležitý pro výstavbu, výživu a metabolismus chrupavky, stimuluje buňky chrupavky. Jeho podávání zpomaluje rozvoj již vzniklých degenerativních změn chrupavky. MSM – vykazuje silné antioxidační účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organismu pozitivně působí, zejména v poškozené kloubní chrupavce. Klouby FORTE dále obsahují velké množství vitamínu C  „Přípravek Klouby Fortedoporučujeme užívat při zánětlivém postižení kloubů a šlach, při osteoartróze, pro podporu regenerace svalů nebo při sportovních úrazech,“ radí doktorka Šantavá.

Nejlevnější KloubyForte 180 tablet doplněk stravy

Klouby Forte nyní v Lékárně AVE za zaváděcí cenu 499 korun.
www.lekarnaave.cz/kloubyforte-180-tablet-doplnek-stravy

Kloubní preparát pro „cukrovkáře“ i „tlakaře“

Pokud se u vás už bolest kloubů naplno projevila, sáhněte po přípravku FLEXI Klouby. Ten obsahuje Chondroitin sulfátu, který je jednou z hlavních součástí mezibuněčné hmoty chrupavky a má schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tím mechanické a elastické vlastnosti chrupavky. „Velkou výhodou tohoto produktu je, že ho může užívat celé spektrum pacientů. Například i ti, kteří trpí cukrovkou nebo vysokým tlakem. Chondroitin sulfát lze kombinovat s analgetiky i nesteroidními antirevmatiky,“ upřesňuje výhody PharmDr. Lucie Šantavá z lékárny AVE.

Nejlevnější KloubyForte 180 tablet doplněk stravy

Flexi Klouby 104 tobolek v Lékárně AVE za zaváděcí cenu 590 korun.
http://www.lekarnaave.cz/flexiklouby-104-tobolek-doplnek-stravy

Free via Skype

   
25.03.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Emma1406 [*]

  Já Flexi klouby beru od té doby,co jsou na trhu.Nabídla mi ho lékárnice u nás v lékárně Předtím jsem brala COndrosulf a tohle je to stejné a cena je o dosti lepší. Vyzkoušela jsem toho hodně.od GS condrosulf,přes Proenzi a efekt nula a přijde mi,že je to fakt jen reklama 😣

  superkarma: 0 15.01.2016, 12:32:52
 2. [4] Pavlik00 [*]

  Já jsem spokojená s Enzycolem. Doporučila mi ho paní v lékárně a ještě, že jsem ji poslechla :-) cítím se hned lépe, protože ta bolest byla někdy k nevydržení a dát 500kč pro své zdraví 2x za rok se vyplatí ;-).

  superkarma: 0 14.10.2015, 10:24:51
 3. [3] Macina008 [*]

  Rodiče teď nový preparát testují a zatím se jim bolest zmírnila. Za mě tedy mohu doporučit.

  superkarma: 1 27.03.2015, 09:11:46
 4. [2] Fořt [*]

  No já jsem si už koupil Flexi klouby, je to o 100% silnější preparát než Condrosulf a po týdnu mám po bolesti kolena. Super za ty peníze!

  superkarma: 1 26.03.2015, 12:39:00
 5. [1] ZdenaZ [*]

  teď momentálně beru GS condro diamant až doberu určitě vyzkouším klouby forte

  superkarma: 2 25.03.2015, 07:08:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme