Zdraví

Bolest zubů

nalgesin

Mnoha lidem je důvěrně známa citlivost zubů na horká, studená, sladká nebo kyselá jídla či nápoje. Tato citlivost je způsobena poškozením zubní skloviny. Bakterie v měkkém povlaku na zubech při zpracovávání cukrů a škrobu, obsažených v potravě, vytvářejí kyseliny, které narušují zubní sklovinu. Pokud se bolest zubů objeví náhle, důvodem může být infekce zubní dřeně v zubním kanálku. V takovém případě je zapotřebí stomatologické ošetření, jinak by mohlo dojít ke ztrátě postiženého zubu.

Bolest zubů lze zklidnit analgetiky

nalgesinAvšak začnou-li vás bolet zuby, váš zubní lékař nemusí být vždy okamžitě k dispozici. Bolest zubů můžete v takovém případě dočasně zklidnit analgetickými přípravky, které dostanete bez lékařského předpisu v lékárně. Zdůrazňujeme, že je nezbytné, aby vás váš zubní lékař prohlédl, a to i v případě, že bolest zubů ustoupí.

Mezi velmi vhodné přípravky ke zmírnění bolesti zubů patří i Nalgesin S (s účinnou látkou sodná sůl naproxenu), který má jak analgetický, tak protizánětlivý účinek. Zároveň snižuje i zvýšenou tělesnou teplotu. Je možno jej dostat v lékárnách i bez lékařského předpisu.
Jeho účinek nastupuje rychle, bolest se zmírní již po první dávce (jedna nebo maximálně dvě tablety). Účinek Nalgesinu S je dlouhodobý, a proto se další dávka bere až po 8 nebo 12 hodinách, ale jen v případě, že se bolest vrací. Tableta je hladká a oválná, takže se snadněji polyká.

nalgesinNalgesin S mohou užívat dospělí a děti starší 12 let.

Můžete si vzít maximálně tři tablety denně. Radíme vám neužívat současně jiné přípravky proti bolesti.

 

Více na www.nalgesin.com

 

   
29.03.2010 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] sarka13 [*]

  Mě zuby bolí dost často a Nalgesin s mám vyskoušený a jsou to jedíný prášky co mě opravdu pomahají jsem sním velice spokojena,zamozdřejmně že když máte nějáky zánět tak vám pomuže jedíně zubní lékář,to mám taky vyskoušený už jsem měla několikrát zánět zubu a to už pak žádné léky nezabiraly.A zrovna příští týden ve středu jdu k zubaři,tak mám strach protože mám hodně kazu u zubaře jsem dlouho nebyla tak jsem zvědáva jak to všechno dopadne.

  superkarma: 0 04.04.2010, 23:14:29
 2. avatar
  [1] denkas [*]

  Zuby mě nebolí! Sml80Teď jsem 2 roky u zubaře nebyla,jsem lajdák ,nic mě nehoní! No já vlastně ani nemám žádnýho zubaře! Jsme se přestěhovali a ještě sem žádnýho nenašla! Ale už MUSIM!! Je to ostuda

  superkarma: 0 29.03.2010, 00:53:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme