Milá redakce, milé čtenářky a čtenáři ženy-in!

Jsem křesťankou a advent společně s Vánoci je  pro mne druhým nejdůležitějším svátkem v roce (hned po Velikonocích). Nicméně, pokud byste u nás zazvonili a přijali pozvání dál, do domu, možná byste byli překvapeni, že dosud u nás žádná výzdoba není. Nemáme ani adventní věnec. Je to možná ostuda, vím - nicméně moje vánoční výzdoba se snaží být trochu velkorysejší. Snažím se vyzdobit si před Štědrým dnem svoje srdce. Vyzdobit si ho maximem lásky, štědrosti, blízkosti k druhým!

Pokud bych měla zhodnotit, jak se mi mé snažení o co nejkrásnější srdce daří, mám stále pocit, že mám velké rezervy a nedostatky. Prostě to mé srdce stále není dokonalé... Věřím ale, že na Štědrý den bude snad oceněno i ta výzdoba srdce, co bude. Vánoční svátky jsou pro mne časem setkávání s bližními, možná i intenzivnějším časem, kdy člověk může druhému říct (i beze slov) "Mám Tě rád". Naopak nejsem člověkem, který by advent zasvětil pouhému pečení a uklízení. Myslím si totiž, že opravdová pohoda je skryta někde jinde.

Všem Vám přeji pohodový advent, pevné zdraví (synek má teď anginu, tak vím, jaké to je, zdraví nemít) a až nastane ten správný čas i bohatého Ježíška u Vás, doma!

Zdraví, bokul 

Text nebyl redakcí upraven.

Téma dne: Vánoční výzdoba

  • Máte nějakou veselou historku z vánočního zdobení?
  • Máte vyfocenou svou vánoční výzdobu?

Posílejte mi své příspěvky (texty i fotky) k tomuto tématu na redakční e-mail níže. Jedné z vás, přispěvatelek, věnuji hezký dárek, totiž růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku. Tři další odměním 200 body do Velké vánoční soutěže! Vaše texty nechť jsou dlouhé alespoň jako dva tyto odstavce.

Reklama