Bulvár

Bokul: Jsem denně na dovolené

Milá redakce, milé čtenářky! Zdá se mi to až neuvěřitelné, ale dovolená je pro mě deno-denní záležitostí, takže jak se to podepsalo na tom, co čtu?

Čtu knihy pro děti - pohádky, říkadla, rozpočítadla. Čtu knihy pro rodiče - s tipy, jak zabavit děti, s tipy na výlety. Čtu knihy populárně naučné i beletrii. 

Nicméně, i když se k čtení dostanu, kniha mi vydrží na dlouho.

Taky bych měla číst nějaké odborné články a učebnice, mám totiž odložené postgraduální studium. Ale k této kategorii jsem se nedostala přes rok.

Jak jste možná již vytušili, moje čtení je ovlivněno rodičovskou dovolenou. Nicméně pro Vás, co vyrážíte na dovolenou v pravém slova smyslu doporučuji knihu, o které jsem tu psala již před pěti lety.

TADY

Krásnou dovolenou ať s dobrou knihou či bez bez, ovšem především naplněnou odpočinkem a pěknými zážitky přeje
bokul

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Knihu jsem četla někdy v zimě. Také mohu doporučit! Míša

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

   
16.07.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] bokul [*]

  Božena a Jakub — #1 Davídkovi za pár dní bude 18 měsíců. Už od "kolébky" mu manžel vyprávěl říkadla, která jsem se díky tomu naučila i já a tak je říkáme dodnes. Co se týče pohádek, ne že bych příliš předčítala - spíše si to přečtu a snažím se převyprávět, protože Davídek má takové energie, že kdybych četla knížku a nekoukala po něm, špatně by to dopadlo :-) Takže doma mám knížky, v nichž hledám inspiraci, protože v tomto horku mám někdy pocit, že umím jen Červenou Karkulku, která mi pro tak malé dítě přijde dost drastická.

  bookcase — #2 Děkuji za tip, pokusím se jí někde sehnat, alespoň k nahlédnutí, až nám dojdou knižní zdroje :-)

  superkarma: 0 16.07.2010, 13:39:24
 2. avatar
  [2] bookcase [*]

  Bokul: Jestli tě dětské knížky ještě neomrzely, zkuste s dětmi Krysáky od Žáčka, napsal je na motivy stejnojmenného večerníčku. Super pro děti i dospělé.

  1. na komentář reaguje bokul — #3
  superkarma: 0 16.07.2010, 12:01:02
 3. [1] Božena a Jakub [*]

  Tak takovou dovolenou mám už za sebou, skončila mi letos v březnu.Sml22Sml22 Nicméně je dobře, že čteš aspon něco, a sice nevím jak máš staré dítko, zda už mu čteš pohádky před spaním, ale vlastně podle tvého psaní čteš pohádky....no co ti chcu říct, je moc dobře, že čteš dítku, protože ono se ti to pak vrátí. Já svému klučíkovi čtu každý večer před spaním a je krásné, když ti pak o tom začne vyprávět sám a já zjistím, že to umí slovo od slova. Je to neskutečná radost a odměna. Jak jsem napsala u svého článku, je to investice, která se vrátí.Sml22Sml67

  1. na komentář reaguje bokul — #3
  superkarma: 0 16.07.2010, 11:47:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme