Milá redakce, milé ženy-in! Musím přiznat, že čas nějak neúprosně utíká (zdá se, že poslední dny asi dvakrát rychleji), a tak bych Vám taky chtěla popřát... A pokusím se o to beze slov - podívejte se na obrázek.

o Jinak k dnešnímu tématu mohu říci jen tolik, že není "debilnější" přání (k čemukoli) než MMS, ve které je napsán odkaz na webovou adresu, kde si máte obrázek vyzvednout, pro člověka, který nemá internet (natož v mobilu). Řekla bych, anti-ideální přání pro babičku nebo dědečka.

V souvislosti s přáním mne ještě napadlo jedno PFko z roku 2008, které vytvořil můj manžel. Řeknu Vám, dosud jsem nepochopila, co tím autor chtěl říct. Takže v roce 2009 jsme společně vytvořili PF 2010 :-) 

jo

Za pár dní se sejdeme s našimi blízkými a věřím, že tomu bude podobně i u Vás. Přeji Vám tyto chvíle (a nejen je) prožít v lásce a pohodě.

Zdraví,

Bokul

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


I Tobě krásné svátky. Ty MMS znám, už mi tolik nechodí a jen jednou jsem se pokusila to vyzvednout. Vskutku anabáze, během které chudáka dárce člověk pomalu proklíná. Dnes to se slovy „vetkni si to za klobouk“ mažu. Míša

Patříte k těm, kteří ještě pošlou na Vánoce klasický pohled? To je vcelku obsáhlé téma pro vaše e-maily, na které se dnes těším na redakce@zena-in.cz

Jinak vás samozřejmě čeká i chcípák a borec, soutěž, vyhodnocené dvě minulé soutěže a hodně vašich veselých i vážných příspěvků.

Také přijde mé obrovské poděkování několika lidem, kteří mi udělali neskutečnou radost a mnoho dalšího.

Reklama