Změňme stav chrupu v Českých zemích a postavme se na úroveň severských zemí, které jsou v oblasti ústní hygieny na světové špičce. Dnes už se nemůžeme vymlouvat na to, že nemáme komplexní péči. Výrobky ORALFLUX jsou dostupné už i u nás.

Zubní kaz je nemoc, která postihuje většinu naší populace. To je alarmující zjištění, přestože je všeobecně známa nejčastější příčina - nedostatečná ústní hygiena. Stav chrupu v Čechách se stále nezlepšuje, i když je většina lidí přesvědčena, že se o své zuby stará dobře. Dvakrát denně si čistí zuby, někteří používají mezizubní kartáčky a dentální nitě.

Oralflux

Ale to je evidentně málo. Pro dokonalou péči a zdravé zuby je potřeba udělat mnohem víc. Zubní pasta k dokonalému vyčištění zubů a ústní dutiny prostě nestačí. Účinné látky-fluoridy, které jsou v pastě obsaženy, a měly by chránit zubní sklovinu, většinou vyplavíme vypláchnutím úst vodou. Tím dojde k výraznému snížení účinku fluoridů. Toto vypláchnutí je však zásadní - odstranění zbytků plaku a nečistot pouhým vyplivnutím je zcela nedostatečné.

Abychom tomu zabránili a dosáhli co největšího efektu, je nutné fluoridy opět doplnit. Jak?

Je to snazší a příjemnější, než si myslíte

Pomocí kvalitní ústní vody s obsahem fluoridů a xylitolu, který je další účinnou látkou v boji proti zubnímu kazu. Xylitol je přírodní sladidlo s antibakteriálním účinkem, které v dutině ústní snižuje schopnost mikroorganismů vázat se na povrchu zubů. Tím zpomaluje tvorbu zubního kazu.

Možná jste si už někdy všimli, že xylitol bývá součástí některých žvýkaček. Jak jistě víte, žvýkání zvyšuje produkci slin a tím částečně zabraňuje usazování plaku. Xylitol ve žvýkačkách tedy násobí blahodárný účinek žvýkání na zdraví našich zubů.

Oralflux

Fluoridy jsou základní látkou v boji proti zubnímu kazu - pomáhají zvyšovat odolnost zubní skloviny, zpomalují postup zubního kazu a udržují tvrdost povrchu zubů. Běžně jsou součástí kvalitních zubních past a některých ústních vod, kde však hraje zásadní roli jejich koncentrace. Nízká koncentrace totiž nedostatečně podporuje účinek zubní pasty.

Navíc fluoridy a xylitol se svým účinkem vzájemně podporují, brání vzniku plaku a tím pomáhají bránit vzniku zubního kazu.

A teď si to všechno shrneme: Když dáme dohromady zubní pastu s fluoridem a xylitolem, ústní vodu s fluoridem a xylitolem a k tomu ještě jedinečné žvýkačky s fluoridem xylitolem, získáme tak celodenní a třikrát účinnější ochranu proti zubnímu kazu, která má název ORALFLUX.

Proč tedy nebojovat proti zubnímu kazu třikrát účinněji, když je to tak snadné a pohodlné?

OralfluxVýrobky ORALFLUX jsou úplnou rodinnou celodenní péčí o náš chrup. Všechny zubní pasty, ústní vody a žvýkačky ORALFLUX obsahují potřebné množství fluoridu a xylitolu, takže účinně pomáhají bojovat proti základním příčinám vzniku kazu během dne.

Změňme stav chrupu v Českých zemích a postavme se na úroveň severských zemí, které jsou v oblasti ústní hygieny na světové špičce.

Dnes už se nemůžeme vymlouvat na to, že nemáme komplexní péči.

Výrobky ORALFLUX jsou dostupné už i u nás, a to v lékárnách po celé České republice..

Na český trh je uvádí farmaceutická společnost Actavis.

ORALFLUX zubní pasta 75 ml

OralfluxZubní pasta je základem ústní hygieny. Zubní pasta ORALFLUX se svěží příchutí přispívá k ochraně před vznikem zubního kazu a pomáhá omezit erozi zubů. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm fluoridů) a xylitol. Navíc je jemná ke sliznici dutiny ústní. Neobsahuje laurylsíran sodný. Určena je pro dospělé a děti od 6 let.

Doporučená koncová cena je 79 Kč s DPH.

ORALFLUX Junior zubní pasta 50 ml

OralfluxJemná fluoridová zubní pasta, která byla vyvinuta speciálně pro děti do 6 let. Má příjemnou chuť ovoce a máty. Obsahuje fluorid sodný (1000 ppm fluoridů) a sladidlo xylitol, které pomáhají předcházet vzniku zubního kazu. Neobsahuje laurylsíran sodný. Doporučená koncová cena je 69 Kč s DPH.

ORALFLUX Original ústní voda 500 ml

OralfluxFluoridová ústní voda s optimální koncentrací fluoridu sodného (900 ppm fluoridů), která je určena pro dospělé a děti od 12 let. Pravidelné užívání pomáhá posilovat zubní sklovinu, a díky tomu pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Obsahuje xylitol a je bez alkoholu. Je k dostání i v praktickém cestovním balení o velikosti 90 ml.

Doporučená koncová cena za velké balení je 149 Kč.

ORALFLUX Fresh ústní voda 500 ml

OralfluxÚstní voda pro zdravější zuby, zdravé dásně a svěží dech. Fluoridová ústní voda s optimální koncentrací fluoridu sodného (900 ppm fluoridů). Spolu s xylitolem pomáhá posilovat zubní sklovinu, a díku tomu pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Navíc chlorhexidin (antibakteriální složka) pomáhá udržovat zdravé dásně a společně s laktátem zinku působí proti zápachu z úst. Bez alkoholu. ORALFLUX Fresh je určen pro dospělé a děti od 12 let. Je k dostání i v praktickém cestovním balení o velikosti 90 ml. Doporučená koncová cena za velké balení je 159 Kč.

ORALFLUX Junior ústní voda 500 ml

OralfluxORALFLLUX Junior je fluoridová ústní voda speciálně vyvinutá pro děti ve věku 6–12 let, se upravenou koncentrací fluoridu sodného (225 ppm fluoridů) a obsahem xylitolu. S příchutí ovoce a máty, samozřejmě bez alkoholu. Pravidelné používání ústní vody ORALFLUX Junior pomáhá posilovat zubní sklovinu, a tím pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. ORALFLUX Junior je k dostání jak v 500ml balení, tak i v 90ml cestovním balení.

Doporučená koncová cena za velké balení je 149 Kč.

ORALFLUX Chlorhexidin Pro ústní voda 250 ml

OralfluxÚstní voda s obsahem chlorhexidinu (antibakteriální složka), která je určena pro osoby s akutními obtížemi dásní a po chirurgických zákrocích v ústech. Přispívá k redukci bakterií v zubním plaku. Přítomnost  fluoridů (900 ppm) a xylitolu zároveň chrání před vznikem zubního kazu. Je bez alkoholu, proto je šetrná k podrážděným dásním. Navíc má velmi příjemnou chuť. Užívá se krátkodobě po dobu 14 dní nebo dle doporučení odborníka.

Doporučená koncová cena je 129 Kč s DPH.

Všechny ústní vody mají praktický dávkovač, který přesně odměří optimální dávku. Odšroubovanou láhev je třeba držet ve svislé poloze. Lehkým stlačením přední a zadní strany láhve se odměrka začne pomalu plnit ústní vodou. Po naplnění odměrky odteče přebytečná tekutina zpět do láhve a hladina se v dávkovači ustálí přesně na 10 ml.

 ORALFLUX žvýkačky, chladivá máta 45 ks (doplněk stravy)

OralfluxPrvní žvýkačky s fluoridy a xylitolem, které pomáhají chránit zuby před vznikem zubního kazu během dne. Žvýkačka bez cukru napomáhá neutralizovat kyseliny z plaku a snižovat demineralizaci zubů. Kyseliny z plaku a demineralizace zubů jsou rizikovými faktory pro vznik zubních kazů. Doporučená denní dávka je 5 ks. 5 žvýkaček obsahuje 20 % (0,7 mg) doporučeného denního příjmu fluoridů a 3g xylitolu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro dosažení žádoucího účinku je třeba žvýkat 1-2 ks žvýkačky bez cukru po dobu 20 minut alespoň třikrát denně po jídle. Tento produkt není určen pro děti do 12 let. Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Doporučená koncová cena je 59 Kč s DPH.

www.oralflux.cz

Reklama