Na Vaší zralé pleti se objevují vějířky vrásek, které chcete vyhladit a předejít jejich dalšímu šíření? Jste žena po 35. roce věku, ale chcete vypadat stále mladě? Zkuste to s kosmetikou Lirene, která právě pro Vás připravila řadu Folacyn Advance.

Vaše zralá pokožka vyžaduje zvláštní péči a zásobování látkami, které umožní aktivaci procesů buněčné obnovy. Řada kosmetiky Folacyn Advance k tomu využívá netradiční spojení látek kyseliny listové a mědi. Účinný komplex sestavený z těchto látek se nazývá FOLICUM TM.

Vlivem působení komplexu FOLICUM TM se napravuje poškozená DNA a buňkám se dodávají růstové a regenerační stimuly. Dalšími účinky jsou regulace procesů buněčného dýchání, stimulace buněčného dělení a posilování obnovy kolagenové struktury pokožky. Díky tomu se zralá pokožka stává pružnou, je dokonalé vyživená a vyhlazená.

Produkty řady Folacyn Advance si můžete zakoupit zejména v drogeriích Schlecker, DM a Rossman a dále v některých obchodních řetězcích (TESCO).

Do řady Lirene Folacyn Advance patří:
Krém proti vráskám liftingový denní (posílená péče):

Tento krém obsahuje kromě komplexu FOLICUMTM také vitamin C, avokádový olej a hyaluronan sodný. Vitamin C, který je zde použit v inovované podobě, velmi účinně funguje proti vráskám a má i vyhlazující účinek. Avokádový olej a hyaluronan sodný posilují ochrannou lipidovou bariéru kůže, hydratují a jemně promašťují pokožku. Liftingový krém obsahuje rovněž filtr SPF 10, který chrání pokožku před škodlivým působením UV záření a zabraňuje tak vzniku nežádoucího zbarvení. Pokožka je pak dokonale hydratovaná a jemná, vrásky se stávají méně viditelné.
Obj. 50 ml, cena 189,- Kč

Vyživující krém proti vráskám noční:
Základem účinností nočního krému je komplex FOLICUMTM, vitaminy C a E a také olej z jablečných jadérek. Spojení vitaminů C a E velmi silně působí proti volným radikálům, proti vráskám a má vyhlazující účinek. Olej z jablečných jadérek zřetelně zmenšuje množství a hloubku vrásek a pokožka se tedy stává pružnou, je jemná a dobře vyživená.
Obj. 50 ml, cena 189,- Kč

Vyhlazující sérum proti vráskám:
Sérum Folacyna Advanced obsahuje velmi vysokou koncentraci komplexu FOLICUMTM, a z tohoto důvodu funguje výrazně účinněji než jiné výrobky z této řady. Kromě kyseliny listové a mědi sérum obsahuje i glicerqATM, který vyhlazuje a změkčuje pokožku, díky čemuž jsou vrásky mnohem méně viditelné.
Obj. 30 ml, cena 219,- Kč

Vyhlazující krém proti vráskám pod očima:
K účinným látkám krému pod oči patří kromě komplexu FOLICUMTM i vitaminy A a E, mandlový olej, hyaluronan sodný a filtry SPF 10. Vitaminy A a E zrychlují cyklus obnovy pokožky, mandlový olej zodpovídá za zpevnění ochranné lipidové bariéry kůže, má vyhlazující a jemně promašťující účinek. Hyaluronan sodný utužuje a vyhlazuje jemnou, tenkou kůži kolem očí.
Obj. 15 ml, cena 149,90 Kč

Více informací hledejte ZDE.

A nyní máte jedinečnou šanci vyhrát celou kosmetickou řadu Lirene Folacyn Advance. Stačí soutěžit ZDE.

Reklama