Diskuze

Bojí se muži živých a atraktivních žen?

Jsem 34 letá řekla bych atraktivní a veselá brunetka. V poslední době mě překvapují reakce potenciálních partneů.

Jsem 34 letá řekla bych atraktivní a veselá brunetka. V poslední době mě překvapují reakce potenciálních partneů. Jak ted. Potkala jsem třicetiletého příjemného týpka. První rande při venčení psů, druhé, pak obed se jeho kamarádem a přítelkyní, pouštění draků, první polibek a otapkávání a sms od něj, že bych chtěl poznávat mě dál... Má návštěva u něj, když byl marod skočila příjemným mazlením v posteli... pak po týdnu večeře a párty... ale on se choval na můj vkus odměřeně, nesáhl na mě, neobjal, nechytl za ruku... jedna pusa, když jsem do něj narazila... ale pak zase...nic... zmínila jsem se, že je to na mě dost chladné, že po našem mazlení čekám objetí atd. To že jsme mazel ví a říkala jsme mu to. No a od něj sms, že se snažel držet zpátky, abych si nedělala zbytečná očekávání, ale mazlením jsme to posunili vlastně dál... mno zůstala jsem klidná a napsala mu,že beru začínající poznávání přirozeně, nedělám si vzdušné zámky a věřím, že to prostě přirozeně přijde, bud je nám spolu dobře nebo ne... no tak jsem zvědavá... On ví že jsme starší, kamarádka co ho zná  říká, že na mě kouká moc hezky atd.. a že to není typ užít si a jít... ale... jsem moc hrr... očekávám moc, když čekám objetí a tím vyjádření, že je mu se mnou dobře... bojí se mě? Nějak nevím, jestli to že jsem v tomhle upřímná, nebojím se projevit a mluvit o pocitech... ho neděsí... Vyrůstala jsem bez mužského vzoru, v rodině jsem měla pár let jako dítě "peklo" které jsme vytěsnila a tím jsem i nyní "zpožděná" cítím se tak o pět let zpět.... a psycholog mi to potvrdil... jsem prostě "zabržděná" v dobrém.. ty léta z dětství jsem vytěsnila a tak i můj vývoj je jiný... ale tohlle mu přecinebudu vykládat, aby se nebál že jsme starší a čekám třeba už rodinu a závazky... Taková nejsem.... Mám v tom hokej a uvítám váš náhled - cizí, třeba mi dáte pár tipů a váš nadhled mi pomůže... o jé romáN:-)) PS jinak si hodně rozumíme, beze slov vše klape... zájmy, nemusíme mluvit doma, při jídle atd... jsme sehraní podle mých pocitů jako kdyby jsme se znali léta...

 

 

12.10.2013 - Partnerské vztahy - autor: kafadl23

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

  1. [1] mis-ha [*]

    Já si myslím, že tohle je velmi časté téma a názory se různí. Sama mám zkušenost, že mě opustil partner v době, kdy se mi začalo v práci dařit, začala jsem být úspěšná. Možná se cítil špatně, že sám nic nedokázal...to už nezjistím.

    Na seznamce http://www.evropska-seznamka.cz/ jsem pak našla svého současného muže, se kterým máme stejné zájmy a také stejné společenské postavení. Hádky sice jsou, ale jen takové ty běžné. Jinak si nemohu stěžovat. 

    superkarma: 0 25.05.2014, 22:46:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme