Herečky Míši Kuklové jsme se zeptali, jak tráví prázdniny, a jestli se třeba také v souvislosti s letošním extrémním počasím bojí bouřek.

Sehnat v období dovolených nějakou známou hereckou či pěveckou osobnost k rozhovoru je poněkud obtížné. A tak vám v těchto víkendových vydáních nabízíme takové menší prázdninové šoty, ve kterých se dozvíte, co naše známé tváře o prázdninách dělají.

misavnilemm

Herečku Míšu Kuklovou jsme zastihli po návratu ze stanování, kde byla se svým čtyř a půlletým synkem Románkem, a položili jsme jí tři otázky, týkající se prázdnin.

Míšo, jak trávíte letošní horké léto?
Letošní léto trávím převážně prací na Letní scéně Galerie Harfa, tedy divadlem. Práci pak propojuji takovými kratšími třídenními přestávkami. Teď jsme se zrovna s Romíkem vrátili ze stanování.

Stanování je při letošním bouřkovém období poněkud nebezpečné. Co vy a letní bouřky? Máte je ráda, nebo se jich bojíte?
Odmalička se šíleně bojím bouřek, tedy ne, když jsem v autě nebo schovaná někde v bezpečí, kde jsou hromosvody. Ano, máte pravdu, letošní bouřky jsou opravdu extrémně silné, přináší obrovské vichry, padající stromy, a toho se bojím ještě víc.

Možná je lepší odletět někam k moři. Máte nějakou oblíbenou destinaci?
K moři se člověk dostane podle možností. Pak může mít těch oblíbených míst i několik. Já jsem dříve hodně jezdívala k moři, ale spíš do tropických, exotických oblastí. Tam teď ale nejezdím, protože Romík mi přijde ještě malý na to, abych ho tahala někam do těchto míst. Nechci riskovat a jet za každou cenu. Počkám, až trochu vyroste. Jinak vyloženě oblíbenou zahraniční destinaci nemám, ale mám oblíbené místo tady u nás v Čechách, a to je Špindlerův mlýn. Lásku k němu jsem zdědila po tatínkovi.

romisek

Ve Špindlu to ale žije spíš až v zimě. Teď máme ještě horké léto, tak přeji vám i synkovi hezké prázdniny.
Děkuji a přeji hezké prázdniny Vám i všem čtenářkám Žena-in.
Ať je stráví tam, kde to mají rády. A to může být klidně i doma na zahrádce. :)

poskytnuté foto: M. Kuklová

Přečtěte si takérozhovor s Míšou Kuklovou:
Příště na to půjdu jinak!

Další články

Reklama