Magie

Bohyně Mut dává silného a neohroženého ducha

Ozubená kolečka staroegyptského horoskopu se 2. března posunula o jednu drážku dál. Svou vládu nastoupila Mut. Manželka boha Amona, která je podle starých svitků jednou z nejstarších egyptských bohyň.

MutMut měla lidskou podobu a supí čelenku na hlavě. Tato bohyně ale nebyla vlivem nespravedlivého uspořádání rodového následnictví přijata na výsluní Panteonu. Ukřivděná bohyně dává lidem narozeným v tomto období silného a neohroženého ducha, přičemž život a smrt pro ně mají stejnou hodnotu. Tito lidé jsou obdařeni osobním kouzlem, bystrostí a dokáží rychle chápat to, co je podstatné v mezilidských vtazích. Jsou povětšinou schopní uplatnit vše, čemu se za svůj život naučí. Mají velký dar předvídavosti, notnou dávku intuice a přitažlivosti. Bývají praktičtí a zvládají si snadno zorganizovat své úkoly. Většinou jako první objeví nové možnosti, které také umí snadno vytěžit ve svůj prospěch, ale nezapomínají ani na druhé!

S radostí se zabývají vytvářením nových věcí, které jsou užitečné. Smysl pro krásu se v nich snoubí s tvůrčím nadáním. Do každé své činnosti se umí vrhnout s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti, bohužel, trpělivost nepatří právě mezi jejich silná místa. Pokud se jim něco nepodaří, většinou jednají podrážděně, skoro až zlostně, avšak jejich negativní emoce nemívají dlouhého trvání. Z velké míry bývají ovlivněni prostředím, ve kterém se nacházejí, a lidmi, kteří je obklopují. Nezištně vyhoví cizím přáním a vždy přijdou na pomoc, když je to zapotřebí. Také ostatní lidé jim důvěřují a pomáhají.

Lidé narození v tomto čase jsou silní jedinci, kteří dokážou nést problémy a starosti bez zbytečné sebelítosti. Dokonalou harmonii a vyzrálost pociťují mezi 40. až 50. rokem života. Úspěch i peníze jsou pro ně důležité, ale na druhé straně potřebují pocítit obdiv a uznání. Tito velcí bojovníci jsou schopni obrovské lásky. Manželství je může hodně ovlivnit, proto by měli být opatrní při výběru partnera…

Čtěte také:

   
08.03.2016 - Horoskopy - autor: Helena Pelikánová

Komentáře:

 1. [2] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 08.03.2016, 15:01:43
 2. avatar
  [1] RenataMor [*]

  Sml67Sml59

  superkarma: 0 08.03.2016, 09:35:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme