Každý občas na něco zapomene! Necháte někde klíče, zapomenete, kam jste zaparkovali auto, neustále hledáte telefon. Ale čtenářka Bohuša dokázala pár měsíců po svatbě zapomenout na svého manžela!

Tak na co nejdůležitějšího jsem já kdy zapoměla? Otázka by měla být položena spíše na koho jsem kdy zapoměla? Odpovědˇ zní na MANŽELA...zkrátka a jasně jsem jej zapoměla na nákupech na Vsetíně! A ptáte se jestli jsem normální a jak se to vůbec mohlo stát?

Stalo se to před patnácti lety,několik měsíců po naší svatbě,když jsme jeli na nákupy na Vsetín. Při nakupování jsme se nějak nepohodli,zkrátka a jasně jsme se pohádali! Tvářila jsem se děsně uraženě a když jsme nasedli do auta,manžel do mě neustále hučel,abych řídila,já jsem nechtěla,ale když zastavil,ve zlosti jsem přeskočila řadící páku a když jsem uslyšela bouchnutí zadních dveří ihned jsem zařadila jedničku a vyrazila jako raketa! Uražená jsem byla těžce,ale on asi taky,když si nesedl vedle mě,ale do zadních sedadel... bylo mě divné,že manžel nemluví,ale myslela jsem,že v té své uraženosti určitě usnul na zadní sedačce automobilu a víc jsem to neřešila! Za celou dobu jízdy jsem se na něj nepodívala...a co mě točilo ještě víc,bylo to,že ani on na mě nemluvil a nesnažil se mě dobívat! Když jsem přijela domů,rodiče seděli i bratrem a jeho rodinou venku a já vylezla z auta a šokem

 pomalu oněměla...manžel v autě NEBYL!!!! Kde je Pepa? Zařvala jsem směrem k mé rodině...všichni na mě nechápavě hleděli a klepali si na čelo! A já začala panikařit...JÁ JSEM HO ZAPOMĚLA NA VSETÍNĚ...ihned jsem otočila auto,tatínek sedl vedle mě a huráááá zpět na Vsetín! Dalších čtyřicet kilometrů jsem jela jako ve špatném snu,do toho mě ještě táta brblal a dával kázání...dojela jsem až na osudné místo,ale manžel nikde...mobilní telefony jsme ještě neměli a co tedˇ? Nezbylo nám nic jiného než jet zase nazpět...pozorovali jsme okolí,jestli jej náhodou někde nepotkáme,ale bohužel! Doma jsem byla jako na trní,čekala jsem,kdy se objeví...zjištovala jsem,kdy pojede vlak,jestli náhodou nepřijede vlakem,ale marně! Napínal mě dlouho,vrátil se až dlouho po půlnoci a nebyl sám...přišel s pořádnou OPICÍ a do rána mě vyčítal,že jsem ho tam zapoměla schválně,že kdyby věděl,co že jsem to za potvoru

 ,tak že i stou svatbou by si to rozmyslel,a já mu marně přísahala,že naschvál jsem ho tam NEZAPOMĚLA...což mu vysvětluji dodnes,a to již patnáct let,když si můj milovaný manžel vzpomene na tu moji zatracenou SKLEROZU!

S pozdravem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Tak to se vám opravdu povedlo! :) To už nikdy nevysvětlíte...


Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět: paměť

 • Ztrácíte věci a nemůžete je najít?
 • Zapomínáte?
 • Jak vás trápí nedokonalá paměť?
 • Kdy jste pocítili, že už paměť neslouží jako dříve?
 • Kdy vás paměť vytrestala?
 • Na co nejdůležitějšího jste kdy zapomněli?
 • Pamatujete si data, výročí, seznamy nákupů?
 • Rozčiluje vás zapomnětlivost druhých?
 • Jak se snažíte nad svou pěmětí vyzrát?
 • Zapomněli jste na nějakou důležitou věc - schůzku, svatbu, narozezniny?
 • Na co byste raději zapomněli?
 • Jíte nějaké doplňky stravy pro lepší paměť? Pomáhají?

 

Pište mi, těším se na vaše příhody, zkušenosti, trápení s pamětí, historky...a nemusí být jen vaše...

Jeden z příspěvků, který do redakční pošty přijde, oceníme kosmetikou planet spa od Avonu - hydratačním krémem na ruce a nohy s bambuckým máslem a výživným čisticím krémem na obličej s bambuckým máslem a zázvorem.

planet spa

Reklama