Zdraví

Bohuša: Říkají mu Slepák!

Nevím jestli se můj příspěvek k tématu hodí,ale když slyším  SLEPÁK,tak mě to nedá,abych pár řádků nenapsala...!

Před čtyřiceti lety moji rodičové stavili dům a sousedé k nám chodili pomáhat,mezi nima byl i sůsedůj Jarin. Kolem poledne ho volala tetička(jeho maminka) domů s tím,že Mařka(jeho sestra) má veliké bolesti,že ju chytil slepák,atˇ rychle běží zavolat pohotovost. A tak Jarin pelášil,co mu nohy stačili k telefonní budce. Za chvilku už k sousedům přijela sanitka a Jarina nikde...!

Odpoledne se Jarin přiřítil a na plnů hubu všeckým oznámil: "NAŠU MAŘENU CHYTIL SLEPÁK A JE Z TOHO ROMAN"...všichni zůstali jako opaření,protože nikdo ani netušil,že Mařka je těhotná...do poslední minuty to tajila,nepoznala to na ní ani vlastní maminka.Mařka se asi někde zapoměla a věděla,že by byl doma poprask,tak zatloukala a zatloukala...! Doktor ji vyšetřil a říká: "To není slepák,ale porod...!!!" A tetičku prý málem museli křísit!

Dnes je Romanovi čtyřicet let a nikdo mu neřekne jinak než SLEPÁK. Tato historka je sice neuvěřitelná,ale přesto pravdivá,a tak záleží jen na Lindě jestli se k tématu hodí či ne?

Hezký den přeje všem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Život je plný překvapení :):)...a mnohdy hodně nečekaných!

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

   
06.01.2011 - Zdraví - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  taky znám taký případ,holce bylo 14 let a bylo jí zle ve škole,má syna a žije s jeho otcem.Maminka taky byla v šoku,nepoznala nic a myslela,že je to slepák Sml80

  superkarma: 0 06.01.2011, 15:50:43
 2. avatar
  [2] bonda [*]

  Taky mám příbuznou, která má ze slepáka dcerušku, už je jí 10. Odvezli ji přímo ze školy z tělocviku na učňáku, bylo jí 17 a taky si mysleli, že je to slepák. Měla silnou vyšší postavu a nosila tuniky, tak to nikdo nepoznal,ani matka. Po pár letech se vdala a až pak přiznala, že otcem byl soused, který přišel na návštěvu v době, kdy matka nebyla doma, ani jeho žena ne.Sml57

  superkarma: 0 06.01.2011, 14:34:14
 3. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml52Sml52Sml52 živý slepák Sml52Sml52Sml52

  Já to stejně nikdy nepochopím, jak je možný, že to na ní nebylo vidět, tedy nejen na ní, takových případů už bylo více Sml80

  superkarma: 0 06.01.2011, 13:24:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme