Milá Evičko a všechny Ženy-in,mým největším letošním úspěchem je narození syna-je to ten největší,nejúžasnější a nejkrásnější dar...narození miminka je to nejkrásnější co může žena prožít,tak i já děkuji za to,že jsem se mohla stát matkou,protože v dnešní době je tento dar čím dál více složitější!

Když jsem se dozvěděla o svém těhotenství,byla jsem štěstím bez sebe-vrásku na čele mě pan doktor prohluboval při každé prohlídce,po každém ultrazvuku i měření miminka-vždy mě kladl na srdce to,že miminko je menší,drobnější,zkrátka a jasně,že to žádný cvalík nebude-což mě dosti znepokojovalo. Termín porodu se blížil a to,že jsem přibrala pouze čtyři kila mě ujistilo v tom,že moje miminko bude určitě nějaký kilový drobeček!? Moje chvilka nastala-inkubátor v pohotovosti a porod v plném proudu.

Když se můj SYN narodil ihned mě ho lékaři a sestry odebrali...o několik minut později ke mě přistoupil lékař a zeptal se mě? "Tak maminko,kolik  tipujete,že Pepíček váží?" Vystresovaná,s myšlenkama na nejhorší jsem nebyla schopna hádat,ale to už ke mě přicházela sestřička a v náručí nesla mého 3,67kg drobečka-ten pocit štěstí,tak ten se nedá popsat... !Šokem jsem málem oněměla,a pouze jsem se zeptala,jestli náhodou nemají tu váhu pokazenou??? Nikdo nechápal,kde jsem mohla takového "CHLAPA" nosit???? 

Říká se,že muži nepláčou,ale ve chvíli,kdy manžel po porodu držel našeho syna v náručí-plakal,plakal štěstím,a nebyl sám-slzely jsem oba...! Takže ten náš uzlíček,který si spokojeně oddychuje vedle v postýlce-tak to je naše letošní VÝHRA!!!!

Všechny pozdravuje Bohuša

Text nebyl redakcí upraven.

Dodatečně blahopřejeme k narození synka. Já už netrpělivě kontroluju mobil a čekám zprávu o narození synovce :-)

Rok se blíží ke konci. A proto si dnes si povídáme o tom, co dal, o tom, co se nám v roce 2009 podařilo, na co můžeme být hrdí a co pěkného nás potkalo. Vdala jste se? Narodilo se vám vytoužené miminko? Povýšili vás? Vyhrála jste v loterii? Našla jste si lepší práci, chlapa nebo skvělou kamarádku? Napište nám o tom!

Své příběhy, úvahy a zamyšlení, která můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme!

Reklama