Rodina

Bohuša: Nikam nejedu!

Mému vytouženému těhotenství předcházel osmiletý boj o početí, různá nepříjemná vyšetření a neúspěšné umělé oplodnění.

A tak nebylo divu, když tři týdny před termínem porodu, v den kdy měli rodiče odjet na dovolenou do Chorvatska, začala mamka cukat, že raději nikde nepojedou, co kdyby se miminku chtělo na svět o něco dříve. 

Den před tím jsem byla u lékaře,a tak jsem ji uklidnila:"Mami budˇ v klídku,pan doktor mě ujistil,že miminko nevypadá,že by se dralo na svět,že očekávaný termína za tři týdny asi nebude pravdivý,že to bude spíše později". A tak rodiče odjeli do Chorvatska. Druhý den byl manžel v práci a já se dala do vytírání podlahy...co to???? podivila jsem se,mám nějaké mokré kalhotky,počůravat se už nějakých X-let nepočůrávám,tak co to teda může být???  Že by to byla ta PLODOVÁ VODA? Jako prvorodička jsem neměla tušení...! Šla jsem na záchod,kalhotky úplně mokré...tak jsem se   osprchovala a dala si čisté,ty byly zase během chvíle mokré...a do toho přišel manžel. Říkám mu:"nevím co je,ale mám nějaké mokré kalhotky" a on na to: "Rychle musíme do porodnice,to je určitě plodová voda!!!"

Já na to: "TAK NA TO URYCHLENĚ ZAPOMENˇˇ,JÁ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JEŠTĚ RODIT NEBUDU,TERMÍN MÁM AŽ ZA TŘI TÝDNY A DOKTOR MĚ ŘÍKAL,ŽE TO BUDE URČITĚ I POZDĚJ-TAKŽE NIKAM NEJEDU!!!!!!"

Byla jsem z toho rozrušená,a tak manžel zajel za mým doktorem domů,byl zrovna pátek státní svátek 5.7.2002...když se vrátil,řekl mě,že máme zajet jen do porodnice na vyšetření...prý jen pro jistotu.(Ona to taková pravda nebyla,řekl manželovi,že si mám zbalit věci k porodu,že určitě budu rodit).

Ale já jim na to skočila,když mě manžel řekl,že si mám vzít pro jistotu věci,tak jsem to rezolutně odmítla-VŽDYTˇ JEDU JEN NA VYŠETŘENÍ A RODIT BUDU STEJNĚ AŽ ZA TŘI TÝDNY!!!! A tak mě přestal přemlouvat a my jeli jen s těhotenským průkazem a kartičkou pojištovny).

Po vyšetření na porodnici mě oznámili,že tam zůstávám,protože v nejbližších hodinách se miminko narodí!!! No,asi ze mě moc radosti neměli,když jsem jim oznámila,že rodit ještě nebudu a ani nechci,že až za tři týdny!!!  No,jo prvorodička!!!!

A tak jsme tam z manželem zůstali a bez věcí...opravdu za několik hodin se nám narodila krásná a zdravá holčička...a musím uznat,že na porod mám jen samé krásné vzpomínky a zalíbilo se mě to tak,že jsem si to pak ještě dvakrát zopakovala,ale v termínu!!!!

S pozdravem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Ne a ne a ne..a poručit tomu nešlo :):)

Pište mi své zážitky a dojmy z narození prvního dítěte, co to pro vás znamenalo, jak jste se cítila, jak vám bylo, kolik vám bylo, jak jste všechno zvládala, nezvládala, jak na to dnes vzpomínáte.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: První dítě.

Vaše příspěvky budeme zveřejňovat a jedna z vás získá hezkou výhru, sadu čtyř hrnečků. 

hrnečky

   
20.01.2011 - Děti - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. [2] Anime Otaku [*]

  Jo takhle se bránila moje prateta, když jí řekli že je tam ještě jedno. Otočila se na bok, že na to kašle a to druhé nechce Sml52

  superkarma: 0 20.01.2011, 17:42:30
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Dobře to dopadlo, i když si myslím,že po osmi letech netušit, že únik plodové vody o něčem svědčíSml80

  superkarma: 0 20.01.2011, 15:26:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme