Nazdárek napíšu vám jak jsem se VYLÉČILA Z HYPOCHONDRIE!

Před osmnácti lety jsem byla strašně zamilovaná,s přítelem jsme neměli moc možností,kde se "pomuchlovat" a tak jsem se nemohla dočkat dne,kdy s přítelem vyrazíme na náš první čundr...naplánovali jsme si týden "pod stanem".
Když jsem v práci přišla za šéfem s tím,že potřebuji volno,jen se na mě ironicky usmál a prohlásil: "DĚVENKO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ"!

Byla jsem z toho pořádně "zdrblá" a tak mé mozkové závity zapracovaly na plné obrátky...můj zadní mozek nabádal přední k tomu,abych "šla hodit maroda",a já jelikož jsem poslušná holčička,dopajdala jsem se k lékaři s tím,že mě bolí pata (což až taková lež nebyla,protože pata mě občas pobolívala,ale nebylo to nic závratného)...

...paní doktorka mě patu prohlédla a odeslala mě na ortopedii...tam to šlo rychle...šla jsem na rentgen a když se ortoped podíval na snímek prohlásil,že mám zánět ACHILLOVY ŠLACHY a ihned mě odeslal na sádrovnu...v té chvíli jsem nevěděla jestli nemám náhodou zdrhnout,ale ještě pořád jsem naivně věřila v zázrak...,ale ten se samozřejmě nekonal!

Nohu mě na sádrovně zasádrovali od rozkroku po chodidlo a do rukou mě vrazili dvě berle s tím,že si mám jít objednat sanitku,aby mě dovezla domů...byla jsem na pokraji šílenství! A jako bohus jsem co druhý den musela dojíždět na injekce a aby toho nebylo málo, po dvou týdnech mě ještě na tu těžkou kládu přisádrovali kopyto!!!

A výsledek?

Tu sádru jsem měla šest týdnů a přítel mě miloval natolik,že na ten čundr odjel i beze mě,což by se ještě dalo rozdýchat,ale co víc,ještě si z čundru přivezl novou slečinku...!!!
A tak mě život vyléčil z HYPOCHONDRIE...!!!

Krásné vánoce vám všem přeje Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Nic si z toho nedělej, achilovka se Ti vyléčila a iluze nejspíš také. Čundrák za to nestál. Rozšlápla bych mu koltlík a nakopla do achilovky. Díky za příspěvek a přeji krásný den. Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky : Co vás trápí na vašem těle, případně na duchu? Co vás po ránu bolí, jak se snažíte – pokud se snažíte, bolest eliminovat? Jaké bolesti si nosíte z práce? A podobně…

...a už jste byli v Pelhřimově?

Pište, co vás k tématu napadá na redakce@zena-in.cz

Dnes nás ještě čeká Borec a Chcípák a spousta vašich skvělých příspěvků, z nichž se rekrutuje jeden autor, který obdrží nějakou cenu - cenu k tématu? Napadají mě rakvičky a věnečky, ale to by si musel přijet :-)

Reklama