Bulvár

Bohudík za školní obědy!

Určitě si většina z nás vzpomíná na školní léta, kdy jsme museli chodit na obědy do školní jídelny. Samozřejmě jsem mezi ně patřila i já, protože moje mamka chodila do zaměstnání. Zpětně ale musím říct, že ty obědy zase nebyly až tak hrozné. Člověk byl rád, že po dlouhém školním dni dostal něco teplého do žaludku, i když občas jídlo nevypadalo nejvábněji.

Nyní jsem se synem na mateřské dovolené. Dcera chodí do druhé třídy základní školy, ve které mají možnost zakoupit si obědy i cizí strávníci. Jelikož jsem si již v loňském školním roce všimla, že si pro obědy chodí opravdu velké množství maminek na mateřské i důchodců z okolí, tak jsem se rozhodla, že to letos také vyzkouším. A  mohu Vám říct, že jsem se nezklamala. Obědy jsou výborné, cena je 41,- Kč pro cizího strávníka (dcera je má za 19,- Kč). Z jednoho oběda se tak najím nejen já a náš Martínek, ale i můj manžel. A když náhodou zjistím v jídelníčku, že je k obědu něco, co dcera moc nemusí, tak vezmu domů i její oběd.

Takže ještě jednou: bohudík za školní obědy.

Jana


Dnes už je jiná doba, vím, že takových jídelen je víc, kde se stravují i lidé z okolí. Tož si nechte s manželem a dětmi chutnat!Navštěvujete jídelnu i dnes?

Čtvrteční téma:
ŠKOLNÍ KUCHYNĚ 
Co si představíte, když se řekne školní jídelna?
Jaká byla vaše nejoblíbenější jídla?
Jaká nejodpornější?
Zanechala na vás školní kuchyně nějaké následky?
Zvedá se vám z ní dodnes žaludek?
Víte, co to bylo UHO?
Napište nám na:
redakce@zena-in.cz

   
09.02.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kekka [*]

  To tě fakt baví chodit někam s kastrůlkama, něž uvařit sama? A co manžel, ten to jí? Jídlo ze stožeru? Každý den?

  superkarma: 0 09.02.2006, 15:22:54
 2. [2] gabuna [*]

  Já také v práci chodila na obědy do školní jídelny, nemohu si stěžovat, jídla výborná, velké porce, k tomu vždy teplý čaj nebo šťáva, ovoce, někdy jogurt, musli tyčinka nebo i Maxiking.
  Stál 35 Kč, využivali to jak maminky na mateř. dovolené,t ak důchodci, ale také lidé z okolních podniků.

  superkarma: 0 09.02.2006, 14:56:05
 3. avatar
  [1] Ryta [*]

  navštěvuji jídelnu, kterou máme v práci a musím říct, že mi to silně školní jídelnu připomíná, jediný rozdíl je, že nás tady nidko nenutí jídlo dojídat, ale chuťově bych snad ohodnotila lépe jídelnu školní. Tam co si pamatuji bylo jídlo alespoň většinou teplé ale v nynější jídelně, kdy je výdej jídel od 11 hod a už v 11:01 máte jídlo studené jako psí čumák, si o tom můžu nechat tak leda zdát

  superkarma: 0 09.02.2006, 14:34:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme