Bulvár

Bohemia Sekt… užijte si častěji!

 

Stačí jeden doušek, abychom mu zůstali věrni. Jeho výjimečnost, atraktivita a elegance z něj činí osudový nápoj moderního stylu s úžasným darem vracet ztracenou inspiraci. Díky tomu bývá ozdobou prestižních společenských událostí i soukromých párty.

 

Bohemia Sekt Prestige okouzluje harmonií osvěžující vůně citrusových plodů snoubící se s nezaměnitelnou chutí připomínající vyzrálé plody manga. Vzniká tradiční metodou sekundárního kvašení v láhvích z vybraných odrůd moravských vín, z Ryzlinku rýnského a vlašského a Rulandského bílého. Naproti tomu cuvée Bohemia Sekt rosé brut se rodí kombinací růžových vín odrůd Zweigeltrebe a Svatovavřinecké.

Jeho originalitu vysoce oceňují tuzemští i zahraniční odborníci. Není divu, že každoročně sbírá hlavní ocenění na většině renomovaných evropských soutěží. Například v roce 2003 to byla zlatá medaile a titul World Champion v kategorii sektů na mezinárodní soutěži Víno Ljubljana. V roce 2005 obdržel zlatou medaili na Concours Mandial de Bruxelles a bronzovou na Challenge International du Vin Bourg – France.

Zlatou medaili obdržel na CONSOURS MONDIAL DE BRUXELES 2006 v Lisabonu a v roce 2007 získal stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní vinařské soutěži Vinalies Internationales v Paříži.

 

 

 

 

 

 

Více na www.bohemiasekt.cz

   
03.06.2008 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] barasv [*]

  Musím říct, že "obyčejná" Bohemka mi chutná mnohem víc než pravé šampaňské.

  superkarma: 0 03.06.2008, 15:06:18
 2. avatar
  [2] wich [*]

  Růžová vína máme nejraději. O víkendu jsme měli makedonské a bylo příjemně sladké Růžový Bohemia Sekt jsme taky párkrát zkoušeli a chutnal

  superkarma: 0 03.06.2008, 10:10:11
 3. [1] maajaa65 [*]

  Růžovou Bohemku můžu a můj drahoušek také...pravidelně si s ní zpříjemňujeme společné chvilky a protože jich není mnoho, ani Bohemka nám nezevšední

  superkarma: 0 03.06.2008, 08:41:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme