Značka Bohemia uvádí na trh jedinečné delikátní krekry Bohemia Natura. Každý kousek je vyroben ze stoprocentně přírodních surovin, obsahuje celozrnnou mouku, která je bohatá na vlákninu. Skvěle se hodí pro lehkou svačinku na doplnění energie i jako ideální pochoutka třeba k vínu, sýrům nebo olivám. Podle nálady a chuti si můžete vybrat ze tří druhů - kmínové, solené nebo vícezrnné. Varianta vícezrnné navíc obsahuje čtyři druhy semínek.

natura

Všechny máme svůj denní rozvrh, pracovní i rodinné povinnosti. Při každodenním shonu se nám ale stává, že zapomeneme pravidelně doplňovat energii a často se opravdu najíme až doma. Přitom kvalitní potraviny bychom měly jíst 5x denně a vyhnout bychom se měli také hladovění během dne. Bohemia Natura představují chutnou svačinku, která se pohodlně vejde do kabelky a zasytí kdykoliv během dne. „Lidé často zapomínají myslet na pravidelný příjem jídla. V obchodě koupí, co je nejblíž po ruce a co mnohdy nemá nic společného s kvalitními potravinami. Není dobré ani zůstávat o hladu, tím si zpomalujeme metabolismus. Pokud jste v časovém shonu, zkuste vzít do kabelky krekry Bohemia Natura. Jsou vyrobeny ze stoprocentních přírodních surovin, obsahují celozrnnou mouku a jsou bohaté na vlákninu,“ vysvětluje výživová poradkyně Food Life, Ing. Iva Veselá.

Lehké delikátní krekry Bohemia Natura navíc skvěle chutnají a díky vysokému obsahu vlákniny a celozrnné mouky vám rychle dodají potřebnou energii. Kromě kmínových a solených krekrů jsou v nabídce také vícezrnné, které obsahují čtyři druhy semínek - lněná, slunečnicová, sezamová a dýňová. Ať už otevřete Bohemia Natura sama pro sebe nebo k posezení s přáteli u vína a sýrů, určitě půjde o dokonalý chuťový zážitek.

Doporučená MOC pro všechny druhy Bohemia Natura (85g) je 19,90 Kč.

Reklama