Na našich stránkách probíhala soutěž, do které jste se mohly zapojit a otestovat novinky od Bohemia Chips. Psali jsme o tom v tomto článku: Pojďte s námi otestovat nové Farmářské chipsy s poctivou chutí z českých brambor!

Deset čtenářek získalo balíčky, ve kterých našli všechny čtyři nové příchutě. Otestovaly je a daly nám do redakce vědět, jak jim chipsy chutnaly.  Chceme se s vámi podělit o jejich zkušenosti.

Co čtenářky získaly?

Chips

Bohemia Farmářské chipsy ve všech čtyřech příchutích – solené, s příchutí sýru, barbecue omáčky a rozmarýnu - od každého dva balíčky. Základem Bohemia Farmářských chipsů je unikátní odrůda brambor zvaná Lady Claire – tato odrůda zajistí plnou chuť. Díky speciálnímu výrobnímu postupu jsou chipsy krásně křupavé. Lahodná koření bez umělých látek dodají chipsům dokonalou finální chuť.

Jak probíhalo testování a jak chipsy čtenářkám chutnaly?

Na farmářské chipsy se těšila celá moje rodina, hlavně moje děti. Během 2 dnů jsme ochutnali včechny 4 příchutě, a musím říct, že tak dobré chipsy jsme snad nikdy nejedli. Každý si našel svoji oblíbenou příchuť: já jsem si oblíbila chuť barbecue, a dětem nejvíce chutnala příchuť rozmarýnu a sýru. Další 4 balíčky chipsů, jsme vzali na ochutnání na narozeninovou oslavu mé dcerky, a celá rodina byla nadšená chutí chipsů. 
Myslím, že i zbytek rodiny nyní v obchodě bude kupovat pouze tyto chipsy.

Chipsy nám chutnali z důvodu: výrazná chuť - opravdu cítíte chuť, kterou zrovna jíte. Chipsy nejsou vůbec mastné, takže po nich nebolí břicho. To se mi stávalo u některých chipsů, pokud byly hodně mastné. Výběr chutí - každý si najde tu svou oblíbenou.

Od té doby co jsme farmářské chipsy ochutnali, v obchodě děti automaticky sahají po nich. 

Dulunka

Chipsy, které neodložíte... dokud není sáček prázdný.
Bohemia farmářské chipsy jsou opravdu lahodné, nejsou mastné, jsou křupavé, vyvážené chuti brambor s příchutí sole, sýru, rozmarýnu, barbecue omáčky vybere si opravdu každý.

Chipsy s příchutí barbecue omáčky - osloví především labužníky, kteří ocení výraznou pikantní chuť - kombinaci brambor, rajčat, paprik a česneku.

Chipsy s příchutí sýru - mé nejoblíbenější. Miluji sýr a tato kombinace je naprosto vyvážená i přes výraznou chuť sýra.

Chipsy s příchutí rozmarýnu. Velice zajímavá, netradiční, výrazná chuť, která si vás získá hned po otevření sáčku svojí nejenom krásnou vůní ale, především výbornou chutí.

Chipsy solené tradiční chuť, vysoké kvality.

Kethrine

Dobrý den. Výhra mě i manžela velice potěšila a ihned jsme začali testovat. Všechny druhy jsou vynikající, přesto nám nejvíce chutnaly sýrové. Manžel ocenil s příchutí barbecue, já bych je dala až na 4 místo.  Moje pořadí:sýrové, solené, rozmarýnové a poslední barbecue. Lupínky jsou krásně křupavé a chutné, kdyby člověk mohl, snědl by sáček na posezení. Děkuji za výhru a výrobcům přeji, aby jim chipsy dělaly jen samé potěšení. Přeji hezký den.

Jaroslava Bambusová

Celá rodina chipsy milujeme, proto, když jsem vyhrála, měli jsme všichni radost. Všechny chutě už jsem trochu znala, jenom tu chuť rozmarýnu jsem neznala a nějak jsem si jí nedovedla představit. Ale po prvním ochutnání jsem byla mile překvapena. Celkově musím hodnotit všechny chutě na jedničku, už budeme kupovat pouze tuhle značku.

Eva

Dobrý den, všechny čtyři druhy chipsů nám chutnaly, nemáme rádi, když jsou brambůrky připálené či je z nich cítit připálený tuk, tyto brambůrky však byly výborné. Chuťově jsme si oblíbili všechny čtyři varianty, ačkoli zcela nejvíce nám chutnali Barbecue chipsy díky kořeněné příchuti.

Hezký den  Petra N.

Bohemia chipsy farmářské ve čtyřech příchutích jsem ochutnala se svými přáteli. Opravdu se povedly a slogan „poctivá chuť českých brambor“ sedí. Brambůrky jsou přírodní, od farmářů, a to my rádi. Co je farmářské je poctivé a zdravé, zdravé v uvozovkách, protože je to lákavá, ale bohužel smažená dobrota, i když bez umělých přísad.
Malé balení brambůrků je dobré pro více lidí, kdy si každý přijde na svoji chuť, já osobně preferuji slané. Ale i barbecue s kečupovou chutí mi chutnaly.
Víc bych se zaměřila na cenu, která je asi 26 Kč za balení. To je za takto malé balení docela hodně. V akci jsem je ale viděla 2+1 za 15,90 Kč. Jinak spokojenost.

S pozdravem Mirvaldová

Milá redakce, balíčkem s Bohemia Chips jste udělali radost nejen mně, ale celé rodině! Chutnaly nám moc všechny. Zaměřili jsme se zejména na ocenění bramborové chuti. Musím říci, že oproti jiným zipsům jsou brambory opravdu cítit, jsem ráda, že se tradiční výrobce ohlíží na klasickou chuť brambor a chipsy vyrábí z výběrových surovin, o které je v našem potravinářství nouze. Chutnaly nám všechny varianty a tyto chipsy budeme díky testování kupovat i nadále.

Děkuji vám, M. Váňová

Testování Farmářských Bohemia chipsů jsme provedli do koledního lupínku! Mně asi nejvíce chutnaly klasické sýrové, můj manžel dává přednost těm rozmarýnovým. Dobré jsou ale všechny, moc se nám líbilo, že na obalu je původ brambor a jméno farmáře. Jen tak dál, brambůrky byly tak akorát solené, nebyly mastné, prostě takové, po kterých se hned zapráší.

Díky zdraví Ivka z Prahy

Pozn. red.: Texty čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Naše články:

Bohemia chips

Farmářské chipsy se vyrábějí bez umělých přísad a jsou tak stoprocentně přírodní.

Více na www.farmarskechipsy.cz

Reklama