Diskuze

Bohemia energy zkušenosti, názory

Ahoj, zajímala by mě Vaše zkušenost se změnou dodavatele elektřiny. Přinesla Vám změna finanční úsporu? Momentálně zvažuju, že bych si přihlásila odběr k firmě Bohemia Energy. Dle jejich kalkulačky bych měla platit asi o 529Kč ročně méně, což je pro mě o necelou jednu měsíční zálohu méně. Odebíráte někdo elektřinu od této firmy?

28.11.2016 - Domácnost a vše kolem ní - autor: adina5

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [6] Hančis [*]

  adina5 — #5 Já bych je kontaktovala meilem, nebo alespoň nám se s nimi s krz něj nejlíp komunikuje, odpověď máme do dvou dnů, někdy se zadaří, že je i druhý den. Ale beru ohled na to, že maj hafo zákazníků, takže ty dva dny už mi přijde jako standard. Kařdopádně odpověděli vždycky. ;-)

  superkarma: 0 13.01.2017, 15:36:35
 2. [5] adina5 [*]

  Ahoj holky, děkuji moc za vaše zkušenosti a názory. Hnedka z toho mám lepší pocit. Jen co nebudu mít takovej fofr, tak si na to udělám trochu víc času a dám se do vyřizování a Bohemia energy kontaktuju. Co mi doporučíte, je lepší meilem či jim kvůli tomu brnknout? Jsem hrozná, já vím, ale raději se zeptám.Sml16

  1. na komentář reaguje Hančis — #6
  superkarma: 0 05.01.2017, 14:33:15
 3. [4] Jajuleee [*]

  Sebinka — #3Souhlasím s tebou Sebi, šetřit se musí a kord když se narodí dvojčata, jako se stalo nám, to se pak musí všechno s rozvahou a dvakrát promyslet jestli zrovna danou věc potřebuju nutně koupit. Manžel trochu myslel už do budoucna a ještě než se nám loni narodili prckové, tak kvůli nárůstu spotřeby, která tedy fakt nastala, tak nám začal hledat levnějšího dodavatele. A jsem celkem mile překvapená kolik udělá jedna změna, Bohemie nám letos vrátila celkem dost na přeplatcích a to jak říkám, nám spotřeba ještě o něco stoupla. Doufám, že až kluci trochu povyrostou, tak se to zas o něco zmírní Sml16

  superkarma: 0 28.12.2016, 20:30:14
 4. [3] Sebinka [*]

  Já teda s nimi zkušenost nemám, ale zrovna o víkendu jsem se bavila se známími, kteří je shodou okolností mají a jsou spokojeni, takže taky začínám zvažovat změnu, ale jsem v tomhle ohledu dost velká konzerva, takže spíš ještě vyčkám..Sml16 bohužel šetřit musíme na všem, díky naší bezkonkurenční vládě..

  1. na komentář reaguje Jajuleee — #4
  superkarma: 0 20.12.2016, 11:30:41
 5. [2] Erikka [*]

  My od nich bereme elektřinu a v podstatě jsme změnu ani nepocítili, přijde mi to stejný jako u našeho původního dodavatele. Akorát vyúčtování vypadá jinak a cena, tu máme teďka u Bohemia energy nižší. První rok jsme zálohy měli stejný, ale pak nám je podle spotřeby zredukovali, což je v tomhle ohledu pro nás dobrá zkušenost.

  superkarma: 0 12.12.2016, 16:17:38
 6. [1] Hančis [*]

  Ahoj Adino, co vím, tak energie u Bohemia energy máme přihlášené už čtvrtým rokem a co rok, tak se nám podařilo něco ušetřit, ale je fakt, že s našima holkama máme celkem velkou spotřebu, takže nás to svím způsobem donutilo udělat změnu v dodavateli. Jinak s odběrem elektřiny i plynu máme dobré zkušenosti.

  superkarma: 0 05.12.2016, 16:33:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Domácnost

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme