Příběh kamaráda Milana je trochu úsměvný, trochu trpký. Milan je sice proutník, ale když mu na vějičku skočí holka, která si na jejich erotické hrátky oblékne body, je Milan v koncích.

body

V tomto příběhu vás seznámím s proutníkem Milanem. Je to můj známý již od základky. Díky svému přístupu k ženám má četné zkušenosti a mnoho úsměvných historek. Vzpomněl jsem si na jednu z nich...

Zabiják sexu

Milan a Lenka se seznámili na zábavě. Jiskra přeskočila skoro okamžitě. Milan kolem Lenky kroužil jako motýl okolo květiny, až mu ten svěží kvítek podlehl a souhlasil se schůzkou.

Sešli se párkrát v parku a bylo to vždy velice živočišné setkání. „Pokaždý vášnivá líbačka na lavičce a ochmating, no, bomba. Ta samička mě prostě chtěla,“ komentoval schůzky Milan.

Neuplynulo ani čtrnáct dní a Milan při jedné schůzce vytáhl klíče od pokoje v penzionu. Lenka se nenechala dlouho přemlouvat. Vlastně, Lenka se nenechala vůbec přemlouvat. Jenže v penzionu došlo k velkému zklamání. Všechno probíhalo na jedničku až do té chvíle, než se Lenka svlékla do spodního prádla.

Padadadam: Milanova chlouba okamžitě zvadla.

„To by mě šlak trefil,“ popsal mi situaci Milan, „byla svázaná v bodýčku a já byl okamžitě neschopnej akce. Ty kráááso, proč si ženský myslej, že nosit body je sexy? Kdo je má z něčeho takovýho dostávat?“

Co se vlastně stalo? Milanovi se kdysi přihodil slušný trapas s dívkou, o kterou hodně stál. Oblékla si na intimní chvíli body a Milan absolutně selhal, nevěděl, jak ji svléct. Od té doby mu body vždycky totálně vezme chuť.

Reklama