Bulvár

Bobyho pokousala „nahá“ právnička


Londýnský soud řešil vskutku netradiční případ. Právnička, která se ocitla v cele, protože pokousala policejního konstábla, se za mřížemi navíc svlékla do naha.

Pak začala hlasitě vykřikovat, modlit se a zpívat.

Problém začal v okamžiku, když šestapadesátiletou Elizabeth Josephovou zastavila policie. Hlídka namátkově prohlížela vozidla, což jí umožňuje zákon o boji s terorismem.

Právnička Josephová měla pocit, že si ji policisté vybrali neprávem, a proto začala fotografovat další auta, která stála před policejní stanicí ve Stratfordu na východě Londýna. Jeden z řidičů policisty požádal, aby focení přestalo.

Poté se právnička začala chovat opravdu zvláštně a jednoho policistu kousla. Podivné chování pokračovalo i na policejní stanici, kde se v cele svlékla.

Josephová, která právnickou praxi provozuje už 25 let, byla odsouzena za napadení policisty a bránění průchodu spravedlnosti. Má vykonat 60 hodin veřejně prospěšných prací.

Elizabeth však obvinění popírá a tvrdí, že ji policisté vylíčili jako nějakého šílence. Tvrdí, že se svlékla, protože si myslela, že ji budou prohledávat. „Je nutné vidět to v kontextu. Byla jsem v cele pro zadržené,“ vysvětlila své chování právnickým žargonem.

   
18.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme