Chitosan je vychytá, obalí a vyexpeduje z těla ven. Koho? Tuky, které sníte.

 

Dneska už všichni ve skutečnosti víme, co dělat a co jíst, abychom zbytečně nepřibírali. Zásady rozumné životosprávy na nás přísně hledí z letáků v lékárně a o něco přívětivěji pomrkávají z ženských časopisů, vždycky jde ale o totéž: příjem nesmí být větší než výdej, bacha na tuky a na cukry, vláknina je královna. Toť vše.

Přesto znovu a znovu doufáme a zkoušíme přírodu obelstít. Kupujeme si potraviny označené DIA nebo Light.  Tyto potraviny jsou určeny pro nemocné – tedy pro ty, kteří mají poruchu metabolismu cukrů. Obyčejný cukr je nahrazen chemickou sloučeninou, ta ale pro zdravé tělo představuje škodlivinu, kterou ukládá do tukových buněk, protože si s ní neví rady. Totéž platí o potravinách s 0 % tuku. I v nich je tuk nahrazen chemickou látkou, kterou nedokáže náš organismus zpracovat, a tak ji jako nebezpečný odpad odklidí do jater, ledvin, tukových buněk a dokonce do kloubů. Takovým odstrašujícím příkladem, který dává za pravdu tomuto tvrzení, jsou Američané a jejich potraviny označené „FAT  FREE“, tedy bez tuku. Faktem ale zůstává, že Američané patří mezi nejtlustší národy světa. Kromě nedostatku pohybu tu jasně převládá nevhodný jídelníček a příliš chemikálií v něm.Neméně škodlivé jsou ale drastické diety. Kdo má pevnou vůli, ale nedostatek informací, možná (dočasně) zhubne, současně si ale ublíží na zdraví. Chronickým dietářům (nebo spíš dietářkám, chlapi tohle provozují jen zcela výjimečně) se často drolí zuby, kůže je prověšená a vytahaná, obličej vrásčitý a strhaný, klouby bolí a kosti řídnou. Nevědomky totiž omezují přísun vápníku a kolagenu, které jsou pro zdraví našich kostí, zubů a kloubů životně důležité. Navíc vápník s kolagenem zodpovídají i za hubnutí či tloušťku - dle provedené klinické zkoušky bylo zjištěno, že vápník z vaječných skořápek a kolagen podávaný v období menopauzy zamezuje sklonu k tloustnutí. Vápník se také podílí na správné činnosti mozku, jeho nedostatek způsobuje podrážděnost a neklid (právě nervozita a vzteklost je typická pro lidi, kteří takové diety drží).

Takže co poradit tomu, kdo chce hubnout rozumně a zdravě? Především hubněte pomalu. Doporučený úbytek váhy se pohybuje okolo 2-4 kg měsíčně. Jezte všechno, ale v malých dávkách. Matka příroda nás zkonstruovala jako všežravce, v malém množství potřebujeme tuk, cukr i maso. Jen tak může tělo správně fungovat. Doplňujte vlákninu. Zaplní žaludek (takže nemáte hlad) a pročistí střeva.

Při zvýšené potřebě vlákniny – tedy pro lidi, kteří drží redukční dietu, mají rádi tučná jídla a nechtějí se jich úplně vzdát, nebo pro ty, kteří si jen chtějí pročistit organismus - doporučují odborníci pravidelné užívání přírodní vlákniny získávané ze schránek mořských korýšů, chitosanu. Přípravku s obsahem této vlákniny (Colafit Slim s Chitosanem) se říká „lapač tuků“, má totiž jedinečnou schopnost z přijaté potravy skutečně odchytávat tuky, navázat je na sebe (čtyř- až šestinásobek své vlastní váhy!) a odstranit je ze zažívacího traktu dřív, než se vstřebají a jsou uloženy jako energetická rezerva.  Tato směs chitosanu a tuků má želatinovou konzistenci, takže lehce klouže střevy a snadno odchází z těla ven.

Při úspěšném hubnutí často dochází k uvolnění a prověšení kůže. Součástí přípravku Colafit Slim s Chitosanem je proto i kolagen, který kůži vyživí, vrátí jí její pružnost a hezky ji napne.

Ve snaze omezit tučná a kalorická jídla dochází i k chybám v oblasti dodávání dostatečného množství vápníku. Ve své horlivosti odbouráváme potraviny, které jsou jeho důležitými zdroji, např. jogurty, sýry, luštěniny, semínka a ořechy. Tím trpí zuby, nehty i kosti. Colafit Slim s Chitosanem je proto doplněn o drcené vaječné skořápky, které slouží jako bohatý přírodní zdroj vápníku. Šalvěj

Colafit Slim s Chitosanem neobsahuje žádný cukr, zato je jako bonus obohacen o stopové prvky, které nám ve střední Evropě tradičně chybí, jako je zinek, hořčík a chrom. Tobolky by se měly užívat 3x denně, vždy aspoň 15 (lépe 30) minut před jídlem. Každou tobolku důkladně zapijte – ne jedním douškem, ale pokud možno celou sklenicí vody. Alkoholem ani mlékem nezapíjet! Pokud plánujete tučnější hlavní jídlo, můžete před ním užít tobolky dvě.

 

 

Pokud tedy chcete tento chytrý přípravek vyzkoušet, stačí kliknout SEM  a rovnou si ho zakoupit v on-line obchodě.

 

Všechny další důležité informace najdete na www.dacom.cz.

 

A pokud chcete zkusit štěstí a Colafit Slim vyhrát, tak si pojďte zasoutěžit SEM.

 

 

Hodně štěstí!

 

Reklama