Bulvár

Blondýna Iva Pazderková: Ideální chlap je nudný

 

Herečka Iva Pazderková je člověk, který si ze sebe dovede udělat legraci. Její postava blbé blondýny je dnes vpravdě kultovní. Pod její slupkou se ale ukrývá mladá inteligentní dívka, která si občas trochu nevěří...

Proč se nerada bavíte s novináři o blbé blondýně?
Není to tak úplně pravda, že nerada. Ale protože pořád dostávám stejné otázky, které se většinou týkají jenom blbé blondýny, tak jsem z toho taková unavená. Mám pocit, že říkám pořád dokolečka to samé, tak jenom kvůli tomu. Já si za blbou blondýnou jinak stojím. Díky ní se kolem mě teď děje to, co se kolem mě děje.

Takže to není tak, že vás blondýna štve?
To určitě ne. Ale ráda bych o sobě říkala i jiné věci, nejen to, že dělám blbou blondýnu.

Ještě jeden krátký dotaz na blondýnu a pak už půjdeme někam dál: Máte nějakou špatnou zkušenost z ulice? Nepokřikují na vás třeba lidé: „Jé, hele, to je ta blbá blondýna!“
To nejsou špatné zkušenosti. Hlavn, když se objevila reklama, tak jsem slýchala na ulici: „Je to rozbitý.“ Ale to jenom když jsem namalovaná. Když namalovaná nejsem, tak mě nikdo neidentifikuje, což je fajn.

Iva Pazderková

Narodila se 16. března 1980 v Uherském Hradišti.

Už za studií na základní škole v Brně získávala první divadelní zkušenosti, během studia gymnázia hrála v divadle In Flagranti.

V roce 2003 absolvovala JAMU, v průběhu studia hostovala v Národním divadle Brno, divadle Husa na provázku a Ha Divadle
V roce 2003 po absolvování JAMU odešla do Prahy do Divadla Na Fidlovačce, kde působí dodnes.

Kromě mnoha divadelních rolí hrála i ve filmu (např.: Výbuch, Restart a Maharal – Tajemství talismanu).

Populární je postava blbé blondýny, kterou si vymyslela v roce 2004 pro stand-up pořad Na Stojáka, ale slaví s ní úspěchy i jinde.

Iviny oficiální stránky najdete na:
www.ivapazderkova.cz

Vy jste naše internetová kamarádka. Jak jste k tomu dospěla, čtete léta Ženu-in?
To se musím přiznat, že to je iniciativa mého webmastera Petra Žaloudka, který mi o vás řekl. Já nemám vůbec čas fungovat na internetu. I pro něj je veliký problém sehnat mě na telefonu. Poslední dobou si stihnu akorát vybrat mail a sem tam si kliknout na stránky, co ten můj webmaster zase vymyslel a dal tam.

Takže jste na Ženě-in nikdy nebyla?
To zase ne. Samozřejmě že jsem se k vám podívala. Prolítla jsem si to a líbí se mi to. Teď třeba ten rozhovor s Two Voices. Přijde mi, a troufnu si říct, že je Žena-in taková jiná než ostatní weby, což je velice příjemné.

A co vám tak moc užírá čas?
Hrozně kmitám. V divadle jsem intenzivně zkoušela pět měsíců, nejdřív jsme zkoušeli Lucernu, potom Tři sestry. Mezitím jsem lítala točit na TV Barrandov Koko TV (ušklíbla se).

Proč ten škaredý obličej, to je to tak strašné?
Ne, jsem se sebou věčně nespokojená... No a mezitím jsem lítala po různých vystoupeních s blbou blondýnou. Moderace, Český lev. A do toho si mě všimli všichni novináři v České republice, což je na jednu stranu velice příjemné, ale rozhovory zaberou dost času. Navrch nějaké focení a najednou je toho strašně moc.
Já nemám manažera, kterého teď asi začnu zoufale shánět, protože to sama už neuhlídám. Před Vánoci se mi stalo, že jsem měla každý den, kromě představení a zkoušení, ještě jinou práci. Bylo to neúnosné, byla jsem úplně vyhořelá.

Koko TV?
To je skečový pořad, něco jako bylo TeleTele.

A vy tam hrajete Veroniku Žilkovou?
(Smích) To ne, ale jste blízko. Hraju tam moderátorku ženského pořadu Pretty Koko, moje postava se jmenuje Plagáta Age. Je to taková hvězda, která musí být všude a děla úplně všechno. Hraje, zpívá, moderuje, je prostě úplně dokonalá, skvělá a geniální. A hlavně se pohybuje v showbyzu a všichni ji hrozně berou a ona to o sobě ví... Je to taková parodie na tenhle typ české celebrity – fuj, to je nesmyslný výraz.

Proč?
Nevím, dá se přece říct hvězda nebo známá osobnost. Ti lidé mají vždycky nějaké povolání, takže se dá také říct modelka, herečka, malíř, zpěvačka, architekt. Jsem na to trochu háklivá. Pracovala jsem rok a půl v rádiu, kde jsme stále měli brainstormingy a feedbacky, něco nebylo validní, přitom stačilo jednoduše říct, že potřebujeme zpětnou vazbu a že je něco hodnotné.
Dneska mladí lidé neumí napsat zprávu bez smajlíků, aby bylo poznat, jak to myslí. Do toho zkratky pls a sry (please a sorry), jako by nešlo napsat česky prosím a promiň. Br... Ale o tom mluvit nebudeme, to bych se tady rozvyprávěla na dvě hodiny...

Tak mi jen řekněte důvod, z jakého vás to tak strašně rozčiluje?
Já miluju angličtinu, je to krásný jazyk, ale vadí mi, že lidé, kteří tím jazykem mnohdy ani nehovoří, si české ekvivalenty vyměnili za anglické. Prostě aby vypadali, že jdou s módou – strašná a divná móda.

Říkala jste, že toho máte pracovně hodně a býváte unavená. Odráží se ta únava na vašich hereckých výkonech?
Na herectví v divadle Na Fidlovačce se to odráží jenom pozitivně. Unavený herec je dobrý herec, protože se nesnaží něco vytvářet, ale hraje jen to, co má. A co se týče toho stand-up vystupování, tak tam jsem si už tu energii pomalu musela cucat z palce. Doufám, že jsem to úplně nepokazila...

Nedávno jste moderovala Českého lva, byla tam i nějaká špatná kritika, co vám vytkli?
Reakce od známých a kolegů byly velice pozitivní, ale našli se asi tři novináři, kterým se to moc nelíbilo. Jeden napsal, že to bylo: „Trapný, příšerný a nehorázný.“ To člověka trochu mrzí, ale na druhou stranu jsem byla ráda. Nejhorší by bylo, kdyby lidé byli vlažní, ale jim se to buď líbilo, nebo ne. To je dobře, protože to vyvolalo emoce a reakce – to je základ i na divadle.

Má kritika vliv na vaši práci, poučíte se?
Když mi dá třeba kolega nějakou konkrétní připomínku, tak nad tím určitě popřemýšlím. Musí to být ale konstruktivní. Jak můžu přemýšlet nad tím, když někdo napíše, že to bylo trapný. S tím nemohu nic udělat, prostě to tomu dotyčnému nesedlo a nelíbilo se mu to.

Přečetl jsem si o vás, že jste byla krátce vdaná, proč krátce? Co se přihodilo?
Byla jsem vdaná tři roky a vdala jsem se po dvouletém vztahu, překvapivě s hercem. Když jsme se brali, tak on hrál ještě v Brně v Divadle Na provázku a já šla Na Fidlovačku do Prahy. Po svatbě jsme se proto viděli už jen o víkendech a moc to nefungovalo. Když to přestalo fungovat úplně, tak jsme se rozvedli. Zazvonil zvonec a manželství bylo konec.

Takže to bylo jenom tím vzdálenostním odcizením?
Zdálo by se, že to byl jenom ten jeden důvod, ale samozřejmě v tom byly i další věci. Už to prostě nešlo. Teď jsem si pro změnu našla herce (smích). A ještě k tomu kolegu z Fidlovačky.

Koukám, že jste docela nepoučitelná...
Naprosto. Jenomže vzhledem k tomu, že se v jiném prostředí nepohybuji, tak nemám moc šanci někde lovit. Stalo se to úplně nečekaně a překvapivě. Byla jsem dva dny sama, manžel se odstěhoval a já si říkala: „Výborně! Od čtrnácti let jsi nikdy sama nebyla, tak teď si to užiješ.“ Už jsme s holkama plánovaly, jak si budeme svobodně blbnout.

Dámské jízdy...
Dámské jízdy a tak... A za dva dny bylo všechno jinak. Bohudíky, samozřejmě.

Nebojíte se, že se to zase rozpadne?
Bojím se pořád. Ale ono to nemá moc cenu, buďto to vydrží, nebo ne.

Iva jako blondýna v pořadu Na stojáka...

Není to na překážku mít partnera ze stejného divadla? Nevadí vám to třeba, když spolu stojíte na jevišti?
U nás v divadle není moc výjimkou, že spolu začnou dva herci chodit. Nějakým záhadným způsobem se přestanou společně obsazovat. Každopádně, my jsme spolu hráli už roky před tím úplně bez problémů.
Díky tomu se i stalo, že jsme spolu hráli dva roky v představení Poprask na laguně. Pak jsme spolu začali chodit a já s ním měla hrát mileneckou dvojici, tak jsem se tomu musela strašně smát. Vůbec nevím proč, ale přišlo mi to hrozně vtipné.
A na překážku? Nevím, my jsme spolu velmi intenzivně, ale v divadle to nějak odstřiháváme.

Takže nežárlíte, když hraje váš partner mileneckou scénu s někým jiným?
Ne, holky si dávají pozor (smích). Nežárlím a doufám, že on také nežárlí. Je to naše povolání, oba víme, co to obnáší.

Neříkáte si: „Teď se na ni podíval stejně jako na mě...“
Někdy ve mně trochu zatrne, že to bylo až moc opravdové. Ne, dělám si legraci, to bych se musela zbláznit.

Plánujete svatbu?
Už jsme o tom mluvili a někdy v budoucnu, pokud spolu vydržíme, budeme plánovat konkrétněji. My už jsme hlavně ve věku, kdy partnerovi bude třiatřicet, mně bude devětadvacet. Není až tolik času zevlovat, už by se mohly začít dít nějaké reprodukční záležitosti (smích). Se mnou to docela mává.

Chcete mít hodně dětí?
To jsem zase neřekla. Ale děti nebo aspoň dítě mít chci, jestli pán bůh dá.

Tak jsme pěkně proprali vaše soukromí, co divadlo. Zkoušíte teď aktuálně něco nového?
Hrajeme teď tři sestry, které měly nedávno premiéru, to je asi nejnovější kousek, který máme všichni moc rádi. Doufám, že se to povedlo, divákům se to zatím líbí.
Jinak teď nic nového nezkouším, ale my se to dozvídáme docela těsně před tím, než se začne.
Na Fidlovačce se aktuálně zkouší Záhada, což je představení pro dva lidi, protože Fidlovačka musí šetřit dost drastickým způsobem.

Divadlo Na Fidlovačce omezuje herecký potenciál?
Bohužel je to tak, je to nutnost.

Proč musí divadlo šetřit – nebo je tajemství?
Není to tajemství. Fidlovačka musela šetřit vždycky. Nevíme, jestli vůbec dostaneme grant, a divadlo potřebuje na roční provoz 38 milionů, když dostane čtyři, tak těch zbylých třicet čtyři se musí sehnat.

Ale vy sama teď nemáte o práci nouzi, ne?
Musím zaklepat, že ne. Teď mě čeká moderace galavečeru na veletrhu Stylu Kabo v Brně a mám štěstí, že mám i další příležitosti. Teď jsem třeba dostala malinkou roli v Poutech, to je drama z 80. let.

Takže to nejsou Rodinná pouta...
To ne (úsměv).

Vy máte něco proti seriálům?
Vůbec nic, je to naše práce a je to v pořádku. Pokud člověk odvádí tu práci podle svých možností na sto procent, tak na tom není vůbec nic špatného. Dokonce se na některé seriály dívám.

Kvůli inspiraci?
Ani ne, ale ve svém mikro-volném čase si u nich dobře odpočinu.

Vypnete a koukáte se, jak to dělá někdo jiný...
Přesně tak.

Ale vraťme s k filmu Pouta...
Je to taková malinkatá rolička, úplně pidi, pidi... Ale teď se mi podařilo něco úplně neuvěřitelného: Udělala jsem konkurz. Já jsem největší trémistka na světě.

To gratuluju!
Jé, díky! Je to nový seriál, ve kterém budu mít celé dva natáčecí dny.

Iva jako blondýna v reklamě...

Nenapínejte nás, o co půjde?
Já nevím, jestli ten název mohu říct...

Aspoň kdo to dělá a o čem to bude?
Bude to seriál ze zákulisí redakce life-stylového magazínu.

Takže jako od nás...
Jako od vás. Možná bych se mohla nechat inspirovat. Pravda je taková, že já už vůbec nechodím na konkurzy, jedině, když mi režisér zavolá, že by si chtěl konkrétně mě vyzkoušet. Nikdy se mi to nepodařilo a vždycky jsem úplně příšerná, takže mi to strašně sráží sebevědomí, které už takhle mám dost nízké. Konkurzy jsou pro mě umělecká vražda.

Když to bude z redakce, to byste mohla jít k nám do časopisu na stáž...
Jako Dustin Hoffman, který se chodil podle role inspirovat do jejího prostředí... Že bych nastoupila tuhle hollywoodskou cestu přípravy? Dobrá, to beru. Jenže já mám být barmanka.

A já se těšil, že na vás přehodím část svých povinností. Škoda...
Ale to klidně můžete, já občas něco napíšu. Třeba bych vám občas mohla přispět, napsat pár feministických sloupků.

Trošku jsme to nakousli, ale zůstalo to malinko nedořečené, relaxujete sledováním seriálů. Jaké máte jiné koníčky?
Jsem vlastně strašně nudná. Ráda se dlouho procházím přírodou, s přítelem nebo vůbec... Ráda se dívám na DVD a čtu – to mám strašně ráda.

Jaké knihy čtete?
Teď jsem dočetla Povídky Zdeňka Svěráka, to jsem ale měla za dvě hodiny sfouknuté, je to útlá a hodně čtivá knížka. Nedávno jsem si koupila povídky Vladimira Nabokova, ty mám zrovna rozečtené.
Přítel má rád fantasy, tak jsme přečetli celého Sapkovskyho. A mám také své tři knižní stálice, bez kterých bych se neobešla, které čtu odmalička. Je to trilogie o Neználkovi.

Trilogie o Neználkovi...
Jsem si vědomá toho, že je to v podstatě Marxismus-Leninismus, ale jako dítě jsem to tak nevnímala a doteď to ve mně zůstalo. Neználek v Kvítečkově je první díl, pak Neználek ve Slunečním městě a Neználek na Měsíci. To jsem intelektuálka, co? A k tomu relaxování, ještě se ráda věnuji výtvarným věcem.

Malujete?
Ano, ale je to hrozné. Nikomu to raději neukazuji. I když loni jsem o Vánocích vysypávala obrázky pískem a dávala je svým nejbližším. Vždycky jsem napatlala kousek lepidlem a vysypala to barevnými zrníčky. Nebylo to asi nic moc, ale bylo to z lásky. Loni jsem neměla moc času, tak jsem si řekla, že čas je to nejvzácnější, co mám. Věnovala jsem tedy svým nejbližším čas.
Letošní Vánoce jsem opravdu neměla kdy. Měla jsem volno jen třiadvacátého a čtyřiadvacátého. Chtěla bych se k tomu ale vrátit.

Už máte v hlavě nějaký plán?
Teď musím hlavně zanechat nějaké zvukové pohádkové stopy. Moje sestra porodila holčičku, tak jsem teď čerstvá teta. Ségra jí určitě bude číst, ale chtěla bych jí to dát jako dárek. Třeba bych mohla namluvit toho Neználka, to by bylo pěkné.

Soukromě, nebo plánujete nějaký projekt, který by se prodával?
Soukromě. To by musel mít zájem nějaký nakladatel. Ale ne, já to chci jen tak pro ni.

Vím o vás, že máte ráda kočky...
Miluju je! Mám dvě a občas relaxuji i tak, že si s nimi dlouho povídám.

Nebojíte se alergie?
Mám druhý stupeň, ale prostě jsem si ji zakázala. Já bez koček nemohu být. Neberu žádné prášky, akorát je nepouštím do ložnice. Ať se ta alergie třeba postaví na hlavu, já jí dám! Mám kočky a hotovo.

Kdo u vás vaří?
Kdo u nás co? (Smích). Já vařím strašně ráda a známí říkají, že i dobře, ale posledních několik měsíců jsem u plotny stála tak dvakrát. To bych musela vařit o půlnoci, ale to se mi už zase nechce.

Chybí vám to?
Strašně moc. Já tak ráda vařím, že třeba i když vůbec nejím červené maso, tak dělám prý vynikající steaky, které ani nemohu ochutnat. Přítel nevaří vůbec, je to typický mačo. Umí udělat jenom vajíčka.

To bych mu nezazlíval. Je to normální chlapská vlastnost, že nakombinují samé dobré suroviny a vyrobí z nich něco úplně nejedlého. To se mi už stalo mockrát...
Já znám spoustu chlapů, kteří vaří výborně, našli si v tom zalíbení. Ale není to každodenní vaření, jen sváteční.

Co vaříte nejraději?
Já hodně improvizuji. I když mě zujme nějaký recept, tak si ho stejně upravím. Ráda dělám masa a polívky. Vývary bych mohla jíst pořád.

Vždyť to není žádné jídlo, vývar je přece jenom voda. To se člověk může rovnou napít z kohoutku...
To není žádná pravda! Polívka je grunt.

To už ale musí být nějaká hutná polívka, ne vývar...
Vývar je chuťově nejspanilejší. Takový dobrý vývar, který se několik hodin táhne, to je prostě něco. A rybí polívka, úplně se mi sbíhají sliny...

Tak v tom se asi neshodneme. Nevadí. Prozraďte mi ještě, jak podle vás vypadá ideální chlap?
To je těžká otázka. To si žena může někoho vysnít, ale kdyby ho potkala, tak zjistí, že je to vlastně nuda. Kdyby měl všechno, co si na něm přeju, byl by úplně dokonalý, tak by mě asi po týdnu už ničím nepřekvapil. Jedině že bychom to vzali tak, že ideální chlap umí vždycky překvapit a dokáže se mírně poškorpit... Nevím, je to těžké. Takže: ten můj.

Co nejraději nosíte, podléháte trendům?
Jsem trošku módní oběť, ale nemám to moc vyhraněné. Třeba dneska mám tenisky, široké džíny a mikinu, včera jsem byla v upnutých kalhotách a červených lodičkách na podpatku. Je to podle nálady, konkrétní styl však nevyhledávám. Určitě jsem ale trošku marnivá, takže ovlivnit se nechám.

Už jste na sobě měla něco, co se ostatním nelíbilo?
Mockrát. Třeba když byly v 90. letech moderní kozačky s useknutou rovnou špicí, tak jsem je samozřejmě musela mít první. Kluci se mi smáli, jestli mi tu špičku neujela tramvaj... Za měsíc mi ten stejný člověk ty boty pochválil, protože je začali nosit všichni okolo. Nebo jsem, jako jedna z prvních, měla buffy, takové ty chlupaté boty. Tak to nejdřív bylo: „Ha! Ha! Ha! Ty máš na nohách psy.“
Netrápí mě to, vezmu si na sebe, co se líbí mně, a když se to někomu nelíbí, tak je to jeho problém.

Nakonec mi ještě řekněte, co byste popřála čtenářkám Ženy-in?
Na takovouhle otázku člověku hned naskočí cikánská kletba: „Ať se ti splní všechno, co chceš!“ Jenže člověk si nepřeje jen dobré věci, takže bych chtěla čtenářkám popřát, aby se jim splnila všechna jejich dobrá přání!

Jak na vás Iva působí? Vybavíte si ji i v jiných rolích než jen jako blbou blondýnu? Jak se vám líbí prorůstání angličtiny do češtiny, souhlasíte s Ivou? A co o Vánocích, dáváte dárky, které sama vyrobíte, nebo raději nakupujete?

   
09.02.2009 - Rozhovory - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [39] Jala [*]

  Iva je perfektní!Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 16.04.2012, 00:17:38
 2. [38] Danulka K. [*]

  Není vůbec blbá, naopak, jen se tak tváří a leckterá z nás jí nesahá ani po paty.

  superkarma: 0 14.02.2012, 13:52:14
 3. [37] jithule [*]

  Sml67

  superkarma: 0 01.12.2011, 08:35:46
 4. [36] FAXÍK [*]

  Iva na mne působí  mile a příjemně

  superkarma: 0 30.11.2011, 17:05:19
 5. [35] Jala [*]

  Tento článek mi v době jeho vznikl unikl. Díky za něj, protože Iva je v poslední době opravdu  v kurzu!

  superkarma: 0 29.11.2011, 00:49:18

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [34] jithule [*]

  znám ji z reklamySml16

  superkarma: 0 25.11.2011, 10:53:05
 2. [33] lula [*]

  je mooooc vtipnáSml22

  superkarma: 0 20.06.2009, 00:01:42
 3. [32] matuszyk [*]

  je to milá blondynka,role jí sedí,darky nakupují-není čas vyrabět.......Sml1

  superkarma: 0 31.05.2009, 15:47:30
 4. [31] Petrfid [*]

  Podpořte Stranu blonďatých, krásných a bohatých

  http://www.sbkb.eu

  Buďme všichni bohatí, krásní - a blond! Naše strana si klade vysoké cíle - mimo jiné upřesnit definici blondýny, zakázat punčochové kalhoty s leskem, zakázat v ČR provoz aut s manuálním řazením či dostat do parlamentu ČR aspoň 50% blondýn, protože to tak bude lepší!

  Můžete se také stát členy skupiny SBKB: http://www.facebook.com/groups.php?ref=sb#/group.php?gid=71176124873

  superkarma: 0 26.03.2009, 00:14:57
 5. avatar
  [30] danca79 [*]

  aha, Jirka Racek, nasla jsem si to na google...mno, dobra dvojka

  superkarma: 0 10.02.2009, 00:00:52
 6. avatar
  [29] danca79 [*]

  kdo je jeji partner z Fidlovacky? na Fidle jsem par lety makala tak by me to docela zajimalo, jsem ted uplne mimo misu

  superkarma: 0 09.02.2009, 23:58:33
 7. avatar
  [28] amidala [*]

  na živo je velmi nepříjemná a namyšlená

  superkarma: 0 09.02.2009, 22:00:04
 8. avatar
  [27] Radka27 [*]

  Na Iva je jedinečná. Na nominačním večeru Českého lva byla nepřekonatelná. Fakt bomba. "Budete předávat cenu idnes i zítra? "

  superkarma: 0 09.02.2009, 20:30:26
 9. avatar
  [26] lejla [*]

  Znam ji jen z te reklamy na jogurt

  superkarma: 0 09.02.2009, 17:35:13
 10. avatar
  [25] átéčko [*]

  Je dobrá.

  (Ta reklama ale je hodně blbá)

  superkarma: 0 09.02.2009, 16:33:43
 11. avatar
  [24] shb [*]

  Manx: Líbí, líbí se i jak hraje totální blbku :o))) Na Barrandově se mi líbí těch 90 minut- to jsou zprávy, ale formou debaty několika lidí, což se velmi líbí, připomíná mi to místní stránky,ale je to denně čerstvé a je zajímavé slyšet různé názory na tu kterou denní zprávu...a líbí se mi Knor time, jelikož mezi řádky má hooodně velký rádius toho na co všechnoi naráží, Koko je sranda, ale zase- ne každému se tento humor líbí

  superkarma: 0 09.02.2009, 14:42:15
 12. [23] Vrběna [*]

  fain holka se smyslem pro humor ...víc takových ...

  superkarma: 0 09.02.2009, 13:48:49
 13. avatar
  [22] Aja [*]

  Ivu znám ze skečů i z divadla. Líbí se mi
  Kuba by si měl článek znovu přečíst, naflákal tam spoustu chyb

  superkarma: 0 09.02.2009, 12:50:28
 14. [21] Pavla_b [*]

  7kraska:

  superkarma: 0 09.02.2009, 12:24:38
 15. [19] Ellisha [*]

  Zatím jsem ji viděla jen při moderování nominačního večeru Českého lva, a to mě nějak nenadchlo. Ale v ukázce z pořadu Na stojáka je skvělá . A rozhovor je fajn...

  superkarma: 0 09.02.2009, 10:28:15
 16. avatar
  [18] shb [*]

  Super rozhovor! Díky redakce Iva je skvělá, Koko sleduju, kam se TeleTele hrabe. Vůbec celá produkce Barrandova je výborná Knor TV a 90 minut ani nemluvě, také snad nejlepší pořady za posledních 20 let. Ivu jsem zahlídka i na Komorní fidlovacce...tak asi na ni zajdu :o)
  A´T se jí daří!

  superkarma: 0 09.02.2009, 10:10:07
 17. avatar
  [17] Jupíí [*]

  7kraska: nebylo mi přesně jasné co je target. To jsem si slovníkem moc nepomohla
  target - cílová populace z hlediska implementace na základě výzkumu doporučené intervence nebo postupu (kupř. pro domácnosti, komunity)

  superkarma: 0 09.02.2009, 10:09:05
 18. [16] 7kraska [*]

  pardon, ne "v rozhovoru", ale "v interview"

  superkarma: 0 09.02.2009, 10:08:52
 19. [14] 7kraska [*]

  tak dlouhej rozhovor nejsem schopna precist

  doporucuju v rozhovoru ¨pokladat jen validni a relevantni dotazy, jinak to bude mit tu negativni konsekvenci, ze targetova grupa to nedocte a presune se na jiny servery ve stejnym segmentu trhu a Vam klesne market share...to je muj feedback pro Kociho

  superkarma: 0 09.02.2009, 09:53:27
 20. [13] susa [*]

  Ivo jsi skvělááááá!!!!!!!!!Úžasnáááá!!!!

  superkarma: 0 09.02.2009, 09:52:10
 21. avatar
  [12] Jupíí [*]

  U mě to má špatné, znám ji jako hlučnou ordinérní blondýnu, nadšenou jogurtem. Jinde jsem ji neviděla a asi ani neuvidím.

  superkarma: 0 09.02.2009, 09:47:41
 22. avatar
  [11] Meander [*]

  Vůbec jsem nevěděla, že Iva Pazderková existuje. Pak jsem na pár vteřin utrpěla nominační večer Českého lva a polekala se. No a teď už i vím, koho jsem se polekala.

  superkarma: 0 09.02.2009, 09:27:15
 23. avatar
  [8] Efča [*]

  Iva je skvělá , my jí teda doma fandíme. Neznám moc ženských takhle vtipných, co si ze sebe klidně dělají el. Kombinace s Ester Kočičkovou byla výborná.

  superkarma: 0 09.02.2009, 09:16:17
 24. avatar
  [7] Zázvorka [*]

  *modra: Heduš: já taky ji nemusím

  superkarma: 0 09.02.2009, 08:50:58
 25. avatar
  [6] Heduš [*]

  *modra: já taky

  superkarma: 0 09.02.2009, 08:36:09
 26. avatar
  [5] kareta [*]

  Já ji znám jen z reklamy na jogurt a uvolněte se prosím. Je vtipná, ale myslela jsem, že je starší. Má velice výrazný obličej.

  superkarma: 0 09.02.2009, 08:20:44
 27. avatar
  [4] *modrá [*]

  ježiš to je dlouhej rozhovor nemusela jsem ji před tímhle rozhovorem, nemusím ji ani po něm

  superkarma: 0 09.02.2009, 08:03:45
 28. avatar
  [3] *Kotě* [*]

  Klipy z Na stojáka s "blbou blondýnou" jsem nedávno zhlédla na YouTube snad všechny, pekelně jsem se pobavila Já miluju, když je ženská vtipná.

  superkarma: 0 09.02.2009, 00:59:23
 29. avatar
  [2] Dante Alighieri [*]

  Říkat sorry a please mi přijde machroidní. A "promiň" má pro mě větší váhu, než "soráč".

  Mnoo, taky chovám kočky a přitom mám alergii. Radši budu celý život žrát drogy (rozuměj Zyrtec), než abych vyhodila z domu člena rodiny. Nehledě na to, že život bez kočky je nemožný.

  superkarma: 0 09.02.2009, 00:43:23
 30. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Je úžasná a chytrá jako vopice

  superkarma: 0 09.02.2009, 00:36:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme